Lietuviai pelnė ilgai lauktą įvartį, tačiau nusileido šveicarams (FOTO, VIDEO)

Lietuvos rinktinė pralaužė ledus ir po aštuonių mėnesių pertraukos pelnė įvartį, tačiau tai jų neišgelbėjo nuo nesėkmės 1:2 prieš Šveicarijos rinktinę.

Susitikimą aktyviau pradėjo svečiai, kurie pavojingų progų nesukūrė. Lietuviai bandė atsakyti retomis kontratakomis.

17-tąją minutę šveicarai aikštės viduryje prarado kamuolį ir saugas V.Slivka iššoko vienas prieš vartininką Y.Sommerį, tačiau nebuvo netikslus - V.Petkovičiaus žaidėjams bendromis pastangomis pavyko apsiginti.

22-tąją minutę kilo sąmyšis šalia svečių vartų, tačiau geltonai žaliems nepavyko išspausti daugiau naudos.

Prieš pertrauką Mindaugas Panka ir Xhaka buvo nubausti geltonomis kortelėmis.

55 minutę tarpusavyje nesusitarė Lietuvos rinktinės gynėjai ir J.Drmičius turėjo puikų šansą pasižymėti, bet savo meistriškumą pademonstravo E.Zubas.

64 minutę F.Černychas ant kojų pakėlė visą stadioną, kai  sulaukęs E.Vaitkūno perdavimo sustabdė kamuolį krūtinę ir nuginklavo šveicarų vartininką.

Lietuvių pasaka ilgai nesitęsė. Jau po 4 minučių J.Drmičius rezultatą išlygino, o 84 minutę X.Shaqiri pabėgo nuo šeimininkų gynėjų ir šaltakraujiškai išvedė V.Petkovičiaus auklėtinius į priekį - 1:2.

Europos čempionato E grupėje I.Pankratjevo auklėtiniai liko priešpaskutinėje 5 vietoje, šveicarai užima antrąją vietą.

Startinės sudėtys:

Lietuva: Zubas, Mikuckis, Vaitkūnas, Klimavičius, Andriuškevičius, D.Česnauskis, Žulpa, Slivka, Panka, Černych, Matulevičius.

Šveicarija: Sommer, Lichtsteiner, Rodriguez, Djourou,Schär, Inler, Xhaka, Behrami, Seferovic, Drmic, Shaqiri.