Ligue 1: svarbias pergales iškovoję "Lyon" bei "Monaco" nutolo nuo persekiotojų (VIDEO)

Šeštadienį Prancūzijos aukščiausios lygos pirmenybėse sužaistos aštuonerios rungtynės. Jose virė kova dėl prizinių vietų.

Nelengvą pergalę iškovojo "Monaco" futbolininkai, namuose 3-2 palaužę "Guingamp" vienuolikę. Šiame mače Leonardo Jardimo auklėtinius į priekį vedė įvarčius pelnę Lacina Traore, Nabilis Diraras ir Bernardo Silva.

Monako komanda vis dar turi tiek pat taškų, kiek antrąją vietą užimantis "Lyon", nes šis taip pat iškovojo tris taškus namuose. Bruno Genesio auklėtinių pergalę prieš dėl išlikimo besigrumiantį "GFC Ajaccio" lėmė pirmajame kėlinyje pelnyti įvarčiai. Jų autoriais tapo Rachidas Ghezzalas bei Maxwellas Cornet. Tiesa, varžovai dar galėjo atsitiesti, nes 49-ąją minutę atsilikimą buvo sušvelninę.

Tuo tarpu savo šansus kovoti dėl prizinių vietų beveik palaidojo "Nice" ir "Saint-Etienne" futbolininkai. Pirmieji išvykoje minimalia persvara turėjo pripažinti "Nantes" pranašumą, o pastaroji ekipa sužaidė nulinėmis lygiosiomis su "Toulouse".

“Nantes” 1 – 0 “Nice”

“Saint-Etienne” 0 – 0 “Toulouse”

“Caen” 0 – 0 “Bastia”

“Lorient” 0 – 1 “Lille”

“Monaco” 3 – 2 “Guingamp”

“Reims” 2 – 3 “Montpellier”

“Troyes” 2 – 4 “Bordeaux”

“Lyon” 2 – 1 “GFC Ajaccio”