• Darbe
  • Kitur
  • Nesidomiu planetos pirmenybėmis

Link titulo artėjantis "Man City" be vargo nugalėjo "Stoke" (VIDEO)

Pirmadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos paskutinės 30-ojo turo rungtynės.

Prie čempionų titulo artėjantis "Manchester City" pasiekė dar vieną jau eiline tampančia pergalę. Pepo Guardiolos auklėtiniai išvykoje rezultatu 2-0 nugalėjo "Stoke City".

Į pergalę "miestiečius" vedė Davidas Silva - ispanas 10-ąją minutę pasižymėjo po Raheemo Sterlingo perdavimo, o pergalę užtvirtino antrojo kėlinio pradžioje.

"Man City" savo sąskaitoje turi 81 tašką ir nuo antroje vietoje esančio "United" išlaiko 14 taškų pranašumą. "Miestiečiai" šalies čempionų titulą užsitikrinti galės jau 33-ajame ture, jeigu iki tol neklys ir/arba sulauks varžovų dovanėlių.

"Stoke City" po pralaimėjimo išlieka priešpaskutinėje vietoje, tačiau nuo saugios 17-os pozicijos juos skiria vos taškas.

"Stoke" 0 - 2 "Man City"
10' [0 - 1] D. Silva
50' [0 - 2] D. Silva

Straipsnio įvertinimas: 1 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Zedas
16 30 03-13 02:48
Taip euforijoje ir ka? City palaikau nuo 2009 metu kai pirmieji pirkiniai buvo vidutiniokai,lygoje uzimdavome 8-10 vieta bet man patiko kad i komanda investuoja.zaide mich ricards,petrov ireland,shey given,poto tik prisijunge robinho,santa cruz,belamy SWP,barry bet nejaugi kai komanda stipreja turi susirast kita komanda kuria turi palaikyt? Jusu komentarai ir patycios neturi logikos.Go City!