"Liverpool" ir "Tottenham" užtikrintai žengė į lygos taurės pusfinalį

Šiandien pasibaigė dar du "Capital One" taurės ketvirtfinalio susitikimai, kuriuose pergales šventė bei kelialapius į pusfinalį iškovojo favoritai.

Šį sezoną buksuojantis "Liverpool" išvykoje nugalėjo antrojoje lygoje pirmaujančius "Bournemouth" futbolininkus.

Brendano Rodgerso auklėtinius sužaidus beveik dvidešimt minučių smūgiu galva į priekį išvedė Raheemas Sterlingas. Dar po septynių minučių svečių persvarą padvigubino Lazaras Markovičius.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui "Liverpool" jau džiaugėsi trijų įvarčių pranašumu, nes ir vėl pasižymėjo vienas prieš varžovų vartininką atsidūręs Sterlingas.

Šeimininkų ekipai dar pavyko pelnyti atsakomąjį įvartį, tačiau finalinis teisėjo švilpukas nuaidėjo švieslentei rodant rezultatą 3-1.

Namie žaidusiai Londono "Tottenham", tuo tarpu, teko iš pažiūros sunkesnis priešininkas - vos tašku "Premier" lygoje atsiliekantis "Newcastle United". Vis dėlto, "pentinai" šventė dar lengvesnę pergalę, negu Mersisaido komanda.

Pirmasis sostinės klubo gretose tikslų smūgį atliko Nabilas Bentalebas. Kamuolys krito į vartus, kai po kampinio grubiai suklydo svečių vartininkas.

Nors po pertraukos "Tottenham" pirmavo tik vienu įvarčiu, visi taškai ant "i" buvo sudėti antrajame kėlinyje: nesužaidus nė minutės įvartį pelnė Naceras Chadli, po kurio laiko Jaką Alnwicką nuginklavo Harry Kane'as, o dar vėliau - jį pakeitęs Roberto Soldado.

Dvikova baigėsi rezultatu 4-0.

Pusfinalyje "Liverpool" surems ginklus su Londono "Chelsea", o "Tottenham" teks vakar "Southampton" patiesusio "Sheffield United" iššūkis.

"Bournemouth" 1 - 3 "Liverpool"
[0-1] 20' Raheem Sterling
[0-2] 27' Lazar Markovič
[0-3] 51' Raheem Sterling
[1-3] 57' Dan Gosling

"Tottenham" 4 - 0 "Newcastle United"
[1-0] 18' Nabil Bentaleb