"Liverpool" išvykoje iškovojo sunkią pergalę prieš "West Brom" (VIDEO)

15 valandą 30 minučių Lietuvos laiku Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos aštuntosios 33-ojo turo rungtynės.

Standartinių situacijų specialistė "West Brom" savo aikštėje priėmė "Liverpool" futbolininkus. Jurgeno Kloppo auklėtiniams pavyko pralaužti šeimininkų gynybą ir iškovoti sunkią pergalę rezultatu 1-0.

Pirmajame kėlinyje "Liverpool" atrodė kur kas grėsmingiau už varžovus, tačiau sukurti daug pavojingų progų nepavyko. Vis dėlto pačioje kėlinio pabaigoje "raudonieji" pasiekė įvartį "West Brom" stiliumi.

Po standartinės situacijos nuo varžovų atitrūkęs Roberto Firmino smūgiu galva išvedė svečius iš Liverpulio į priekį.

Antrajame kėlinyje "West Brom" trauktis nebeturėjo kur, todėl kur kas grėsmingiau žaidė varžovo aikštės pusėje. 80-ąją minutę Simonas Mignolet išgelbėjo svečius nuo išlyginamojo įvarčio, kai atrėmė vieno prieš vartus likusio Matto Phillipso smūgį.

Pačioje rungtynių pabaigoje "West Brom" buvo užgulusi "Liverpool" vartus, tačiau "raudonieji" paskutines minutes savo baudos aikštelėje sužaidė patikimai ir iškovojo svarbią pergalę.

"Liverpool" su 66 taškais lieka trečioje pozicijoje, o "West Brom" - aštuntoje.

"West Brom" 0 - 1 "Liverpool"
45+1' [0 - 1] R. Firmino