"Liverpool" nepaliko jokių vilčių beviltiškam "Arsenal", "Spurs" išleido pergalę mačo pabaigoje (VIDEO)

18 valandą Lietuvos laiku Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos paskutinės dvejos 3-ojo turo rungtynės.

"Anfield" stadione "Liverpool" futbolininkai priėmė Londono "Arsenal" ekipą. Jurgeno Kloppo auklėtiniai pasityčiojo iš "kanonierių" - visą rungtynių laiką dominavę "raudonieji" pasiekė triuškinančią pergalę rezultatu 4-0.

J. Kloppo vadovaujama komanda aikštėje dominavo nuo pirmos iki paskutinės rungtynių minutės. "Raudonieji" aktyviai spaudė varžovus, kurie apart Danny Welbecko smūgio neturėjo jokių realių progų šiose rungtynėse.

17-ąją minutę šeimininkai pasiekė pirmąjį įvartį - po Joe Gomezo aukšto perdavimo iš krašto galva pasižymėjo puolėjas Roberto Firmino. Antrasis smūgis į Petro Čecho ginamus vartus buvo suduotas kėlinio pabaigoje - Sadio Mane po įspūdingo reido padidino pranašumą iki dviejų įvarčių.

Antrajame kėlinyje "Arsenal" ir toliau šaudė tuščiais šoviniais - nesukūrė pavojingų progų ir leido dominuoti šeimininkams. 57-ąją minutę varžovų triuškinimą pradėjo Mohamedas Salah, pelnęs įvartį po itin grubios Hectoro Bellerino klaidos aikštės viduryje.

Vėliau savo įvarčius "raudonųjų" gretose pasiekė ir po keitimo pasirodę žaidėjai - 77-ąją minutę Danielis Sturridge'as smūgiu galva užbaigė svečių iš Šiaurės Londono kančias.

"Liverpool" savo sąskaitoje turi dvi pergales ir vienerias lygiąsias. "Raudonieji" užima antrąją vietą, o "Arsenal" po dviejų pralaimėjimų iš eilės nukrito net į 16-ąją poziciją.

Kitose rungtynėse pergalę iš savo rankų pačioje rungtynių pabaigoje išleido Londono "Tottenham". 49-ąją minutę Dele Alli išvedė "pentinius" į priekį, tačiau dramatiškas lygiąsias per pridėtą rungtynių laiką išplėšė "Burnley" naujokas Chrisas Woodas.

"Liverpool" 4 - 0 "Arsenal"
17' [1 - 0] R. Firmino
40' [2 - 0] S. Mane
57' [3 - 0] M. Salah
78' [4 - 0] D. Sturridge

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10550640" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Tottenham" 1 - 1 "Burnley"
49' [1 - 0] D. Alli
90+2' [1 - 1] Ch. Wood