"Liverpool" pergalę apkartino P. Coutinho trauma, "Swansea" ir "Crystal Palace" surengė šou (VIDEO)

17 valandą Lietuvos laiku Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar penkerios 13-ojo turo kovos.

"Liverpool" namuose susigrūmė su "Sunderland" vienuolike. Jurgeno Kloppo auklėtiniai dėl pergalės turėjo pakovoti iš peties, tačiau laiku pelnyti Divocko Origi ir Jameso Milnerio įvarčiai leido džiaugtis pergale rezultatu 2-0.

"Liverpool" beveik visą rungtynių laiką dominavo su kamuoliu ir atliko daugybę smūgių, tačiau "juodųjų kačių" gynyba laikėsi. 34-ąją minutę J. Kloppas turėjo atlikti priverstinį keitimą, nes neštuvų pagalba aikštę paliko "Liverpool" lyderis Philippe Coutinho.

75-ąją minutę "raudonieji" galiausiai pralaužė ledus - Divockas Origi, pakeitęs minėtą P. Coutinho, išvedė šeimininkus į priekį. Pergalę užtvirtino tikslus Jameso Milnerio 11 metrų baudinys per pridėtą teisėjo laiką.

Pergalę iškovojęs "Liverpool" bent laikinam pakilo į pirmąją poziciją.

Kitose rungtynėse tarp "Swansea" ir "Crystal Palace" įvyko tikra įvarčių drama. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus - 1:1, tačiau per kitas 45 minutes buvo pelnyti net septyni įvarčiai.

68-ąją minutę "Swansea" po Leroy'aus Fero dublio pirmavo rezultatu 3-1, tačiau "Crystal Palace" per devynias minutes sugebėjo pelnyti net tris įvarčius ir rezultatą persverti jų naudai - 4:3.

Dramatiška buvo pati mačo pabaiga - Fernando Llorente per pridėtą teisėjo laiką pasiuntė dublį į "Crystal Palace" vartus ir atvedė "gulbes" į dramatišką pergalę rezultatu 5-4.

Dar kiti susitikimai baigėsi "Hull City" - "West Brom" ir "Leicester" - "Middlesbrough" lygiosiomis.

"Liverpool" 2 - 0 "Sunderland"
75' [1 - 0] D. Origi
90+1' [2 - 0] J. Milner (11 m. baudinys)

"Swansea" 5 - 4 "Crystal Palace"
19' [0 - 1] W. Zaha
36' [1 - 1] G. Sigurdsson
66' [2 - 1] L. Fer
68' [3 - 1] L. Fer
75' [3 - 2] J. Tomkins
82' [3 - 3] J. Cork (į savus vartus)
84' [3 - 4] C. Benteke
90+1' [4 - 4] F. Llorente
90+3' [5 - 4] F. Llorente

"Leicester" 2 - 2 "Middlesbrough"
13' [0 - 1] A. Negredo
34' [1 - 1] R. Mahrez (11 m. baudinys)
71' [1 - 2] A. Negredo
90+4' [2 - 2] I. Slimani (11 m. baudinys)

"Hull City" 1 - 1 "West Brom"
34' [0 - 1] G. McAuley
72' [1 - 1] M. Dawson

...
turbut varzybu nematei paziurek apzvalga...ji cia virsuje....kaip tu busi kurybingas kai 11 zaideju ginasi cia ne liveryje beda,o priesininke kuris nezaide ir tai dominavo spaude saude ir daspaude.........o karius nu pora kart laiku isejo nes sunderland jokiu progu neturejo apart dvieju ataku........normaliai liveris tavo juda.