"Liverpool" rungtynių pabaigoje palaužė "Swansea", "Chelsea" įveikė "Hull City" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį sužaistos penkerios 7-ojo turo rungtynės.

"Swansea" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su "Liverpool" futbolininkais. "Gulbės" kėlė rimtų problemų Jurgeno Kloppo auklėtiniams, tačiau rungtynių pabaigoje svečiai iškovojo pergalę rezultatu 1-2.

Pirmasis įvartis krito 8-ąją minutę, kai po standartinės situacijos pasižymėjo Leroy'us Feras. Antrojo kėlinio pradžioje "Liverpool" ekipai pavyko pasiekti išlyginamąjį įvartį. Jį pelnė Roberto Firmino.

Artėjant rungtynėms į pabaigą "Liverpool" ekipa pradėjo spausti varžovus ir sulaukė 11 metrų baudinio. 84-ąją minutę nuo 11 metrų žymos smūgiavęs Jamesas Milneris nesuklydo, o "raudonieji" šventė pergalę.

Pergalę iškovojęs "Liverpool" bent laikinam pakilo į antrąją poziciją, o "Swansea" su 5 taškais lieka 17-oje vietoje.

Kitose rungtynėse pralaimėjimų seriją išvykoje nutraukė Londono "Chelsea" klubas. Antonio Conte vadovaujami "mėlynieji" rezultatu 0-2 pranoko "Hull City".

Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Willianas ir Diego Costa. Po pergalės "Chelsea" pakilo į šeštąją poziciją.

Kitose trys rungtynės baigėsi lygiosiomis.

"Swansea" 1 - 2 "Liverpool"
8' [1 - 0] L. Fer
54' [1 - 1] R. Firmino
84' [1 - 2] J. Milner (11 m. baudinys)

"Hull City" 0 - 2 "Chelsea"
61' [0 - 1] Willian
67' [0 - 2] D. Costa

"Sunderland" 1 - 1 "West Brom"
35' [0 - 1] N. Chadli
83' [1 - 1] P. van Aanholt

"Watford" 2 - 2 "Bournemouth"
31' [0 - 1] C. Wilson
50' [1 - 1] T. Deeney
62' [1 - 2] J. King
65' [2 - 2] I. Success

"West Ham" 1 - 1 "Middlesbrough"
51' [0 - 1] C. Stuani
57' [1 - 1] D. Payet

Straipsnio įvertinimas: 2 0

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

0 1
visiškai nepatiko žaidimas. Net ir antrame kėlinyje daug dar ko trūko, tik paskutines 15 min jau spaudė, bet ir tai daugiau bėl to kad Swensa palūžo. Bet tai kas labiausiai patiko, kad parodė charakterį tą dieną kai žaidimas nėjo, kad kovojo dantymis ir nagais, nes kojomis nelabai sekėsi ir pagaliau nepabarstė taškų ten kur neturėjo teisės jei nori kovoti dėl titulo. Kagi jaučiu kad artėjo šlovės valanda
19 3
Floppas yra bybgrauzis o loserpoolis shudina atmatu shaika. hau.
1
2016-10-01 20:29
0 9
...
Siūlyčiau pradėti žiūrėti ČL, nes per paskutinius 5 metus EPL 3 kartus buvo nuėjusios iki ČL pusfinalio ir 1 kartą laimėjo ČL. Tai visai neblogas rezultatas.
Esyyr
2016-10-01 19:37
3 9
tu toliau vemi paklodes vaidux :aDdddd nu ir loxas tu DD
Vaidoshius
Vaidoshius (palaiko Parma F.C., Lietuva)
2016-10-01 19:25
22 3
Įdomu kur tie prasmirdę kaimiečiai nesusipažinę su muilu, kur jau metus laiko rėkauja koks Kloppas flopas Nuėjo smirdėt kitur ko gero, be savo vemalų nelabai ką daugiau gali pasiūlyt. Sakyčiau Neverpoolis turėtų greitu metu apdėti CockSpuds lavonus ir kovoti su $hitty dėl malkinės titulo Neverpooliui turint pranašumą nelošiant Europoje. Nors iš kitos pusės $hitty kaip ir kiti malkinės lavonai ČL max išeis iš grupės, tai kaip ir lieva atmaskė būtų

1983
2016-10-01 18:22
1 5
su pergale visus. zaidimas siaip sau,ypac 1 kelini, bet 3 taskai yra 3. ir aisku gale ziaurei pasiseke. su pergale