Ar praėjusį sezoną lankėtės A lygos rungtynėse?
  • Taip, buvau daugybėje mačų
  • Taip, apsilankiau keliuose susitikimuose
  • Ne, manęs netenkina infrastruktūros ir futbolo lygis

"Liverpool" rungtynių pabaigoje palaužė "Swansea", "Chelsea" įveikė "Hull City" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį sužaistos penkerios 7-ojo turo rungtynės.

"Swansea" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su "Liverpool" futbolininkais. "Gulbės" kėlė rimtų problemų Jurgeno Kloppo auklėtiniams, tačiau rungtynių pabaigoje svečiai iškovojo pergalę rezultatu 1-2.

Pirmasis įvartis krito 8-ąją minutę, kai po standartinės situacijos pasižymėjo Leroy'us Feras. Antrojo kėlinio pradžioje "Liverpool" ekipai pavyko pasiekti išlyginamąjį įvartį. Jį pelnė Roberto Firmino.

Artėjant rungtynėms į pabaigą "Liverpool" ekipa pradėjo spausti varžovus ir sulaukė 11 metrų baudinio. 84-ąją minutę nuo 11 metrų žymos smūgiavęs Jamesas Milneris nesuklydo, o "raudonieji" šventė pergalę.

Pergalę iškovojęs "Liverpool" bent laikinam pakilo į antrąją poziciją, o "Swansea" su 5 taškais lieka 17-oje vietoje.

Kitose rungtynėse pralaimėjimų seriją išvykoje nutraukė Londono "Chelsea" klubas. Antonio Conte vadovaujami "mėlynieji" rezultatu 0-2 pranoko "Hull City".

Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Willianas ir Diego Costa. Po pergalės "Chelsea" pakilo į šeštąją poziciją.

Kitose trys rungtynės baigėsi lygiosiomis.

"Swansea" 1 - 2 "Liverpool"
8' [1 - 0] L. Fer
54' [1 - 1] R. Firmino
84' [1 - 2] J. Milner (11 m. baudinys)

"Hull City" 0 - 2 "Chelsea"
61' [0 - 1] Willian
67' [0 - 2] D. Costa

"Sunderland" 1 - 1 "West Brom"
35' [0 - 1] N. Chadli
83' [1 - 1] P. van Aanholt

"Watford" 2 - 2 "Bournemouth"
31' [0 - 1] C. Wilson
50' [1 - 1] T. Deeney
62' [1 - 2] J. King
65' [2 - 2] I. Success

"West Ham" 1 - 1 "Middlesbrough"
51' [0 - 1] C. Stuani
57' [1 - 1] D. Payet

Straipsnio įvertinimas: 2 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

anfild
2016-10-01 17:22
1 40
Kaip smagu, kad pagaliau Liverpoolis gali laimeti negrazias rungtynes. Visi, kas kovoja del titulo ar del 4 vietos anksciau ar veliau turi tokiu machu. Pirmas kelinys tragiskas, visi auksti kamuoliai pralaimeti, visos pozicijos pralaimetos, ataku jokiu nesurezge, spaudimas su velavimais ir vangus, netolygus, koncentracijos mazai, energijos ir kovos mazai. Antras kelinys isejo kaip neturintys ka prarasti, kaip tikrai norintys laimeti. Labai daug energijos, auksti kamuoliai, pozicijos viskas laimeta. Puikios kombinacijos, protingos atakos, labai labai geras presingas Firmino ir Milneris neitiketini. Ypac Milneris, neitiketinai gerai zaidzia kairiajo gynejo pozicijoj. Tiesiog zaviuosi Kloppu, kai jis galedamas pirkti zaideja, jo nepirko ir labai tiksliai numate, koks geras gali buti Milneris toje pozicijoje. O jis juk desiniakojis. Nenoriu, kad pradetu visi triesti i bata, koks nerealus Liverpoolis, kaip cia visus dauzyti prades. Tiesiog labai smagu, kad galime laimeti ir sudetingus machus, nes pasiziurejus pernai lesterio ar kitu laimejusi lyga rezultatus, daugybe yra tokiu kaip 1-0, 2-1. Tai rodo komandos charakteri, kas yra labai geras zenklas. Plius Liverpoolis dar turi daug kur tobuleti, pradedant nuo ginybos. Nes visuose lygos machuose prasileidom bent po 1 ivarti. Smagu tokia komanda matyti, smagu, kad turim toki neitiketina treneri, kuris nepamirsta priminti, kad myli Liverpooli ir del to jis cia. Smagu, jog puikiai mato transferiu rinka, puikiai mato zaideju tinkamuma ir kai perka, tai zino ka perka. O ne kaip budavo anksciau. Aciu uz demesi, iki pasimatymo.
1
2016-10-01 20:29
0 9
Atsakymas į "Vaidoshius komentarą
Įdomu kur tie prasmirdę kaimiečiai nesusipažinę su muilu, kur jau metus laiko rėkauja koks Kloppas flopas :D Nuėjo smirdėt kitur ko gero, be savo vemalų nelabai ką daugiau gali pasiūlyt. Sakyčiau Neverpoolis turėtų greitu metu apdėti CockSpuds lavonus ir kovoti su $hitty dėl malkinės titulo Neverpooliui turint pranašumą nelošiant Europoje. Nors iš kitos pusės $hitty kaip ir kiti malkinės lavonai ČL max išeis iš grupės, tai kaip ir lieva atmaskė būtų :D
Siūlyčiau pradėti žiūrėti ČL, nes per paskutinius 5 metus EPL 3 kartus buvo nuėjusios iki ČL pusfinalio ir 1 kartą laimėjo ČL. Tai visai neblogas rezultatas.
Asirgitawe
Asirgitawe (palaiko Liverpool FC, BV Borussia Dortmund 09)
2016-10-01 16:38
0 9
Na pirmas ir antras kėlinys kaip diena ir naktis. Nežinau, ką Klopp padarė per pertrauką tačiau žaidimas pasikeitė nuo pat pirmos antro kėlinio minutės. Karius kol kas atrodo neužtikrintas. Lallana patyrė traumą ir tikiuosi ilgam neiškrito. Žiūrint į Swansea žaidimą tai neatrodo, kad jie outsider yra - didelėm pajėgom presuoja. Pirmam kėlinyje galėjo turėti ir 3-0 įvarčių persvarą. Greičiausiai amerikiečiai atleis Swansea trenerį po šio pralaimėjimo.
6Nebusiu
2016-10-01 16:36
1 10
Buvom tikrai stipreni ir su trupučiu sėkmės laimėjom Gerai kad per pridėtinį laiką tas Swan žaidėjas neimušė iš kelių metrų...
5
2016-10-01 16:48
1 8
Tuoj liverpolis pakils ir i 1 vieta nes man city komandai prasides sunkus varzovai tottenham, everton... o liverpolis ta perioda jau perejo