"Liverpool" rungtynių pabaigoje palaužė "Swansea", "Chelsea" įveikė "Hull City" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį sužaistos penkerios 7-ojo turo rungtynės.

"Swansea" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su "Liverpool" futbolininkais. "Gulbės" kėlė rimtų problemų Jurgeno Kloppo auklėtiniams, tačiau rungtynių pabaigoje svečiai iškovojo pergalę rezultatu 1-2.

Pirmasis įvartis krito 8-ąją minutę, kai po standartinės situacijos pasižymėjo Leroy'us Feras. Antrojo kėlinio pradžioje "Liverpool" ekipai pavyko pasiekti išlyginamąjį įvartį. Jį pelnė Roberto Firmino.

Artėjant rungtynėms į pabaigą "Liverpool" ekipa pradėjo spausti varžovus ir sulaukė 11 metrų baudinio. 84-ąją minutę nuo 11 metrų žymos smūgiavęs Jamesas Milneris nesuklydo, o "raudonieji" šventė pergalę.

Pergalę iškovojęs "Liverpool" bent laikinam pakilo į antrąją poziciją, o "Swansea" su 5 taškais lieka 17-oje vietoje.

Kitose rungtynėse pralaimėjimų seriją išvykoje nutraukė Londono "Chelsea" klubas. Antonio Conte vadovaujami "mėlynieji" rezultatu 0-2 pranoko "Hull City".

Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Willianas ir Diego Costa. Po pergalės "Chelsea" pakilo į šeštąją poziciją.

Kitose trys rungtynės baigėsi lygiosiomis.

"Swansea" 1 - 2 "Liverpool"
8' [1 - 0] L. Fer
54' [1 - 1] R. Firmino
84' [1 - 2] J. Milner (11 m. baudinys)

"Hull City" 0 - 2 "Chelsea"
61' [0 - 1] Willian
67' [0 - 2] D. Costa

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9775550" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Sunderland" 1 - 1 "West Brom"
35' [0 - 1] N. Chadli
83' [1 - 1] P. van Aanholt

"Watford" 2 - 2 "Bournemouth"
31' [0 - 1] C. Wilson
50' [1 - 1] T. Deeney
62' [1 - 2] J. King
65' [2 - 2] I. Success

"West Ham" 1 - 1 "Middlesbrough"
51' [0 - 1] C. Stuani
57' [1 - 1] D. Payet