Geriausias pasaulio čempionato TV komentatorius?
  • M.Vojevodinas
  • R.Vyšniauskas
  • T.Meškonis
  • N.Kesminas
  • P.Jakelis
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Liverpool" toliau stengiasi nubaidyti "Barcelona" nuo Ph.Coutinho


2017-08-12 13:13:59 Premier League FC Barcelona

"Liverpool" komanda negali ramiai ruoštis artėjančioms "Premier" lygos rungtynėms.

"Raudoniesiems" ramybės neduoda "Barcelona" ekipa, kuri visais būdais bando prisivilioti atakuojantį saugą Philippe'ą Coutinho.

Nors vakar anglai išplatino oficialų pranešimą, kad brazilas parduodamas nebus, kiek vėliau sumaišties įnešė ir pats sportininkas, pasiprašęs būti išleidžiamas į Kataloniją.

"Daily Record" praneša, kad "Liverpool" nusiuntė "Barcelona" aiškią žinutę - 150 mln. eurų arba Ph.Coutinho matysite kaip savo ausis.

Užsienio žiniasklaida taip pat informuoja, kad neramumus ekipoje kelia ir atleto šeimos nariai, jau kelis mėnesius besipykstantys su komandos vyr. treneriu Jurgenu Kloppu ir dabar aktyviai reikalaujantys parduoti futbolininką "La Liga" klubui.

Straipsnio įvertinimas: 3 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
krekenava
0 20 08-12 13:57
cirkai tiek su tuo Coutinho tiek su Dembele, vienas pasislepes ir laukia kol nupirks, kitas bando spaust kluba ant pardavimo
Dabizas
7 17 08-12 14:18
To krekenava. Abu geri cirkinikai, ***i abu neparode jokios pagarbos dabartiniams klubams. Vienas slepyniu zaidzia, kitas pastate kluba i tokia situacija kai jau reikia eit lost ir pradideda sezonas. Zodziu abu geri ir abu puikiai tiktu barsai, kur vieni aktoriai ir cirkinikai
Cerberus (palaiko Manchester United FC, Japonija)
1 7 08-12 17:47
Lygint su darbu ne visai teisinga... Taip, kai Is kokios Benficos pereina i Peterburgo Zenita ar Kinija galima sakyt, kad suviliojo kinu ar rusu pinigai, bet kai tu migruoji tarp Top klubu pinigai nedidele role turi. Neymaras perejo del demesio! Jis nori but Klubo veidas. O Va Coutiniho migracija butent ir butu kovos del titulu atvejis, ten alga skirtusi nezymiai. Va jei megstat pavizdzius su darbais tai: dirbi Ferrari vyriausiuoju inzinierium, bet tau pasiulo darba Aston Martin su tarkim +10% didesne alga... ir tikrai tie 10% nebus pagrindiniai faktoriai mastant kas tau geriau Ferrari ar Astonai, vertinsi pacias salygas ir Role naujoje darbovieteje.
santechnikas
4 10 08-12 14:19
noreciau kad liverpool skirtu puses metu diskvalifikacija jam
MTV
0 5 08-12 17:18
M-NUS, gal pamirsai kaip tavo "garbingas" realas Figo isigijo is Barcos? Pasidomek dar tokiu Di Stefano jeigu nezinai ir tada papasakok ka manai