L.Messi įvarčių rekordas pažymėtas pergale prieš "Sevilla", Madrido ekipoms sunkumų nekilo (VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse šeštadienį sužaistos ketverios 12-ojo turo rungtynės.

Madrido "Real" klubas išvykoje susitiko su "Eibar" ekipa, kurią sutriuškino rezultatu 4-0. Pirmajame kėlinyje pasižymėjo Jamesas Rodriguezas ir Cristiano Ronaldo.

Antrajame kėlinyje "baltieji" turėjo dar daug puikių progų pelnyti įvarčius, tačiau į varžovų vartus buvo pasiųsti tik du. Juos pelnė Karimas Benzema ir C.Ronaldo.

Kitose rungtynėse Madrido "Atletico" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su "Malaga". Diego Simeone auklėtiniai rezultatu 3-1 nugalėjo Andalūzijos ekipą.

21 valandą įvykęs susitikimas ilgai įsimins keturis kart geriausiam pasaulio futbolininkui Lioneliui Messi, kurio vedama "Barcelona" rezultatu 5-1 sutriuškino "Sevilla".

Argentinietis šiame susitikime pelnė tris įvarčius ir tapo visų laikų rezultatyviausiu "Primera" čempionato žaidėju, kurio sąskaitoje - 253 įvarčiai.

Po įvartį taip pat pridėjo Ivanas Rakitičius ir Neymaras. Verta paminėti, kad 47-ąją minutę rezultatas po Jordi Albos įvarčio į savus vartus buvo lygus, tačiau įsibėgėjusių katalonų sustabdyti buvo neįmanoma.

Po 12 turų vienvaldžiu lygos lyderiu išlieka Madrido "Real" klubas.

"Eibar" 0 - 4 "Real Madrid"

23' [0 - 1] J.Rodriguez

43' [0 - 2] C.Ronaldo

70' [0 - 3] K.Benzema

83' [0 - 4] C.Ronaldo (11m. baudinys)

"Atletico Madrid" 3 - 1 "Malaga"

12' [1 - 0] Tiago

42' [2 - 0] A.Griezmann

64' [2 - 1] R.Santa Cruz

83' [3 - 1] D.Godin

73' G.Samuel ("Malaga") pašalintas iš aikštės

88' Gabi ("Atletico") pašalintas iš aikštės

"Barcelona" 5 - 1 "Sevilla"

21' [1 - 0] L.Messi

49' [1 - 1] J.Alba (į savus vartus)

49' [2 - 1] Neymar

65' [3 - 1] I.Rakitič

72' [4 - 1] L.Messi

78' [5 - 1] L.Messi

"Deportivo" 0 - 0 "Real Sociedad"