Geriausias pasaulio čempionato TV komentatorius?
  • P.Jakelis
  • Neturiu nuomonės

L.Messi kariauna patyrė fiasko: Argentina - Kroatija 0:3 (FOTO, VIDEO)

2018-06-21 20:50:10 Pasaulio čempionatas 2018

Pasaulio čempionato D grupėje Nižnij Novgorode vyko vienos įdomiausių rato rungtynių.

Planetos vicečempionai argentiniečiai susitiko su kroatais.

Europos rinktinė varžovus sutriuškino net 3:0 ir užsitikrino kelialapį į atkrintamąsias varžybas.

5-ąją min. Argentinos rinktinės vartininkas W.Caballero apsigynė nuo I.Perisičiaus smūgio.

Po kelių minučių kroatai turėjo paplušėti blokuodami M.Mezos bandymą.

Įpusėjus kėliniui po D.Lovreno klaidos E.Perezas nesugebėjo įmušti į tuščius vartus.

Kroatai atsakė M.Mandžukičiaus smūgiu galva. Prieš pertrauką progą iššvaistė A.Rebičius, nesugebėjęs suvaldyti kamuolio ir pabėgti nuo varžovų gynėjų.

54-ąją min. vartininkas W.Caballero nesėkmingai bandė išmušti kamuolį toliau nuo vartų ir tiesiog atliko perdavimą A.Rebičiui, kuris nedelsė ir nuginklavo Argentinos vartų sargą - 1:0.

Pietų amerikiečiai atsakė sukurta pavojinga situacija prie kroatų vartų, bet chosas pasibaigė tik uždirbtu kampiniu.

Likus žaisti apie dešimt minučių savo žodį tarė L.Modričius, kuris puikiu tolimu smūgiu nuginklavo W.Caballero - 2:0.

Varžovų vartus bandę užgulti argentiniečiai patyrė visišką fiasko, kai kamuolį perėmę europiečiai pelnė trečiąjį įvartį.

PČ: Kroatija - Argentina

Straipsnio įvertinimas: 7 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Matracas
6 161 06-21 23:33
Messi zodzio zmogus, pasake, kad nebezais uz rinktine ir nezaidzia.
6 69 06-21 23:06
Mlc ,atpyzdino kaip reikiant,bravooo!!kaifas ziuret kaip amerikosus pietu beldzia,kieti siemet kroatai,smagu☺
Geruis
6 69 06-21 22:49
"Vjz " komentaras:
Laukiu vaido komentaro :D jau įsivaizduoju kaip uždebiliuos per 2 paklodes :D
Parasys, kad vartininko kliurka suzlugde komanda psichologiskai ir del to nesugebejo nei vystyt ataku nei smugio atlikt