L.Messi vedama Argentina užsitikrino vietą kitame etape, bosniai važiuos namo (VIDEO)

Šeštadienį vakare Belo Horizontėje prasidėjo antrojo turo susitikimai pasaulio čempionato F grupėje. Anksčiausiai vykusiame susitikime Argentinos futbolininkai minimaliu rezultatu palaužė Iraną.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių Alejandro Sabellos treniruojami argentiniečiai pasiėmė iniciatyvą į savo rankas, Azijos atstovai mėgino išnaudoti progas kontratakuoti.

Pirmajame rungtynių kėlinyje puikių progų pasižymėti neišnaudojo Gonzalo Higuainas, pro šalį skriejo ir gynėjų Federico Fernandezo bei Marcoso Rojo bandymai. Nepaisant turėtos iniciatyvos, rezultatas po pirmojo kėlinio buvo lygus.

Antrajame kėlinyje pasikeitė nedaug kas. Argentiniečiai rezgė pozicines atakas, tačiau Irano futbolininkai antrojoje rungtynių dalyje vis dažniau lankėsi Sergio Romero ginamų vartų baudos aikštelėje. Keletą puikių progų pasižymėti po kontratakų turėjo Irano rinktinės puolėjas Reza.

Visgi Argentinos rinktinė sugebėjo pramušti varžovų gynybą: 91-ąją mačo minutę iš už baudos aikštelės Lionelio Messi smūgiuotas kamuolys atsidūrė Alireza Haghighi ginamų vartų tinkle.

Tai buvo antroji argentiniečių pergalė šiame čempionate. Pirmajame grupių etapo ture A.Sabellos treniruojama komanda rezultatu 2 - 1 palaužė Bosnijos ir Hercegovinos futbolininkus, kurie šiąnakt išmėgins jėgas su Nigerijos vienuolike.

Argentina 1 - 0 Iranas

90'+1 [1 - 0] L.Messi

Startinės sudėtys:

Argentina: Romero, Garay, Zabaleta, Gago, Di Maria, Higuain, Messi (c), Mascherano, Rojo, F. Fernandez, Aguero

Iranas: Haghighi, Haji Safi, Hosseini, Sadeghi, Nekounam (c), Shojaei, Timotian, Montarezi, Ghoochannejad, Dejagah, Pooladi

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Brazilijoje taip pat bus sužaistos paskutinės antrojo turo F grupės rungtynės, kuriose susitiko Nigerija prieš Bosniją ir Hercegoviną.

Atkaklioje dvikovoje rezultatu 1-0 po tikslaus Peterio Odenwingie įvarčiui nugalėjo bosnius, kurie prarado šansus žengti į kitą etapą.

Pergalingas įvartis krito 29-ąją minutę. Bosniai visą laiką bandė išlyginti rezultatą, tačiau drausminga nigeriečių gynyba ir grėsmingas puolimas leido džiaugtis pirmais 3 taškais.

Argentina jau užsitikrino vietą kitame etape, tačiau dėl antrojo bilieto vis dar kovos Iranas ir Nigerija.

Nigerija 1 - 0 Bosnija ir Hercegovina

29' [1 - 0] P.Odenwingie

Bosnija ir Hercegovina: Begovic, Spahic (c), Besic, Pjanic, Misimovic, Dzeko, Mujdza, Sunjic, Lulic, Medunjanin, Hajrovic.

Nigerija: Enyeama, Yobo (c), Ambrose, Musa, Odemwingie, Emenike, Mikel, Oshaniwa, Onazi, Babatunde, Omeruo.