L.van Gaalas su trenksmu debiutavo "Man Utd" trenerio poste (VIDEO)

Ketvirtadienį „Manchester United“ pradėjo draugiškų rungtynių turnė po JAV, o olandas Louisas van Gaalas pirmą kartą stojo už komandos vairo. Debiutas daugiau nei pavykęs – Anglijos klubas net 7:0 sutriuškino Los Andželo „Galaxy“ ekipą.

Pergalę užtikrino net trijų futbolininkų dubliai – po du įvarčius mušė Wayne'as Rooney, Reece'as Jamesas ir Ashley Youngas. Dar vieną tikslų smūgį pridėjo Danny Welbeckas.

Pirmąjį įvartį 13-ąją minutę iš toli įmušė D.Welbeckas. 42-ąją minutę 11-os metrų baudiniu W.Rooney persvarą padvigubino, kai „Galaxy“ futbolininkas sužaidė ranka. Netrukus W.Rooney pasižymėjo dar kartą, kai „Galaxy“ gynyba visiškai pakriko.

Po antrojo kėlinio L.van Gaalas pakeitė beveik visus žaidėjus. Tuomet du įvarčius iš eilės įmušė R.Jamesas. Pačioje rungtynių pabaigoje dar du pridėjo ir A.Youngas.

Debiutinėse rungtynėse olandas Louisas van Gaalas naudojo panašų žaidėjų išsidėstymą kaip ir su nacionaline rinktine pasaulio čempionate. Į startinę sudėtį įtraukė ir naujus pirkinius – Anderą Herrerą ir Luke'ą Shaw.