Lyg ant sparnų žaidęs "Real" - Ispanijos Supertaurės nugalėtojas (VIDEO)

Antradienį vidurnaktį futbolo ištroškę sirgaliai galėjo dar kartą išvysti Ispanijos grandų susitikimą.

Atsakomajame Ispanijos Supertaurės mače, kuris įvyko "Santiago Bernabeu" stadione, susigrūmė Madrido "Real" su "Barcelona". Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai viličių varžovams nepaliko - bendru rezultatu 5-1 iškovojo antrąjį trofėjų naujajame sezone.

Pirmajame kėlinyje "baltieji" rodė stulbinančią jėgą- dominavo visas 45 minutes ir varžovams neleido atlikti nei vieno smūgio į vartų plotą.

Jau 4-ąją minutę "baltųjų" žiūrovai išvydo pirmąjį įvartį - iš maždaug 30 metrų laimę pabandęs taletingasis Marco Asensio nuostabiu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį.

39-ąją minutę pranašumą po neužtikrinto katalonų gynybos žaidimo padidino Karimas Benzema. "Real" įgijo triuškinantį pranašumą bendroje serijoje.

Antrajame kėlinyje Ispanijos čempionai rodė atsipalaidavimo žymes savo žaidime, tačiau katalonai nesugebėjo realizuoti puikių progų švelninti atsilikimą.

Tas pats "Real" dar ne vieną kartą grasino Marco-Andre ter Stegeno vartams, tačiau galutinis rezultatas liko 2-0 ir Ispanijos sostinės ekipa džiaugėsi pirmuoju trofėju Ispanijoje šiame sezone.

Paskutinį kartą "Real" Ispanijos Supertaurėje buvo triumfavęs 2012 metais.

"Real Madrid" 2 - 0 "Barcelona"
(Pirmas mačas: 3-1, galutinis rezultatas: 5-1)
4' [1 - 0] M. Asensio
39' [2 - 0] K. Benzema

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10524663" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

Startinės sudėtys:

"Real Madrid": Navas; Carvajal, Sergio Ramos, Varane, Marcelo; Kroos, Modric, Kovacic; Asensio, Benzema, Lucas Vázquez.

Suolas: Casilla, Nacho, Bale, Casemiro, Theo, Isco, Ceballos.

"Barcelona": Ter Stegen, Mascherano, Piqué, Umtiti, Alba, Busquets, Rakitic, Sergi Roberto, Andre Gomes, Messi, Suárez.

Suolas: Cillessen, Semedo, Denis Suárez, Deulofeu, Alcácer, Digne, Aleix Vidal.