Lyg ant sparnų žaidusi Meksikos rinktinė patiesė vokiečius (VIDEO, FOTO)

18 valandą Maskvos stadione įvyko pagrindinė F grupės dvikova – tarpusavyje susigrūmė Vokietija su Meksika. Planetos čempionų startas susiklostė nesėkmingai – pirmajame kėlinyje įvartį pasiekę meksikiečiai pasiekė pergalę rezultatu 1-0.

Meksikiečiai rungtynes pradėjo itin aktyviai – jau pirmos atakos metu teko paplušėti Jerome‘ui Boatengui, kuris „sugėrė“ varžovo smūgį iš gana dėkingos pozicijos.

Tačiau jau 3-ąją minutę vokiečiai atsakė tuo pačiu – Timo Werneris po puikaus Joshua Kimmicho perdavimo pabėgo nuo varžovo ir smūgiavo visai šalia virpsto.

10-ąją minutę laimę iš tolimos distancijos pabandė Hectoras Herrera, tačiau Manueliui Neueriui šis meksikiečio smūgis sunkumų nesukėlė.

Meksikiečiai visas 20 minučių rodė aukštą žaidimo tempą – vokiečiams nepavyko ilgai kontroliuoti kamuolio, o Šiaurės ir Centrinės Amerikos atstovai itin pavojingai regzdavo greitas atakas.

Vėliau kiek žaidimo tempas krito, tačiau ir vieni, ir kiti gynėjams pailsėti neleido.

35-ąją minutę Vokietijos rinktinė buvo nubausta – Javieras Hernandezas išmaudė Matsą Hummelsą, atliko gerą perdavimą į baudos aikštelę įkertančiam Hirvingui Lozano ir šis puikiu smūgiu pažeme netikėtai išvedė Meksiką į priekį.

39-ąją minutę vokiečiai buvo arti išlyginamojo įvarčio – baudos smūgį mušti stojęs Toni Kroosas atliko suktą smūgį į Meksikos rinktinės vartus, tačiau Guillermo Ochoa pademonstravo savo klasę ir numušė kamuolį už vartų linijos.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką pavojingesnių atakų nebeįvyko ir komandos į rūbinė nužygiavo esant rezultatu 0-1.

Antrasis kėlinys prasidėjo kiek kitokiu futbolu – abi komandos stengėsi kiek daugiau laiko būti su kamuoliu nei kurti greitas atakas. Greito įvarčio nei į vienų, nei į kitų vartus taip ir nekrito.

Rezultato greitai negavęs Joachimas Lowas 60-ąją minutę nusprendė imtis permainų – vietoj aikštės viduryje žaidusio Sami Khediros metė Marco Reuso.

64-ąją minutę arti fantastiško įvarčio buvo Joshua Kimmichas, kai gavęs kamuolį iš Jerome‘o Boatengo smūgiu per save pasiuntė kamuolį visai šalia skersinio.

75-ąją minutę Toni Kroosas vėl atliko pavojingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau šį kartą kamuolys neskriejo į vartų plotą.

Per likusį laiką vokiečiai metė visas pajėgas į varžovų aikštės pusę, tačiau drausmingai sužaidę meksikiečiai čempionatą pradėjo sensacinga pergale – įveikė į titulo apgynimą nusitaikiusius vokiečius.

Vokietija 0 – 1 Meksika
35‘ [0 – 1] H. Lozano

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">CONFIRMED LINEUPS: <a href="https://twitter.com/hashtag/GER?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#GER</a> vs <a href="https://twitter.com/hashtag/MEX?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#MEX</a> <a href="https://twitter.com/hashtag/WorldCup18?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#WorldCup18</a> <a href="https://t.co/n1HXP46K1f">pic.twitter.com/n1HXP46K1f</a></p>&mdash; WhoScored.com (@WhoScored) <a href="https://twitter.com/WhoScored/status/1008350427627311104?ref_src=twsrc%5Etfw">June 17, 2018</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script> <blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">Germany 0-1 Mexico FT<br><br>Hirving Lozano&#39;s first half strike is enough to pull off the first shock victory of this <a href="https://twitter.com/hashtag/WorldCup?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#WorldCup</a>. Holders <a href="https://twitter.com/hashtag/GER?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#GER</a> lose.<br><br>Full match stats and ratings -- <a href="https://t.co/FcHkk53Zy4">https://t.co/FcHkk53Zy4</a> <a href="https://t.co/Sgj0XZO1CH">pic.twitter.com/Sgj0XZO1CH</a></p>&mdash; WhoScored.com (@WhoScored) <a href="https://twitter.com/WhoScored/status/1008392630420627456?ref_src=twsrc%5Etfw">June 17, 2018</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>