"Lyon" kluptelėjimu pasinaudojusi "Monaco" sugrįžo į antrą vietą, PSG dovanojo taškus "Rennes" (VIDEO)

„Ligue 1“ pirmenybėse ir vėl permainos kovoje dėl vicečempionų vardo. Per pridėtą teisėjo laiką išsigelbėjusi „Monaco“ 1:0 palaužė „St-Etienne“ ir susigrąžino antrąją poziciją.

„Monaco“ ekipą išgelbėjo 91-ąją minutę Fabinho realizuotas 11 m baudinys.

Tiesa, tam dar reikėjo „Lyon“ ekipos dovanėlės, kurią jie ir paruošė. „Lyon“ futbolininkai 2:3 pralaimėjo „Strasbourg“ ekipai ir nukrito į trečiąją vietą.

„Strasbourg“ ekipa išsiveržė į priekį 22-ąją minutę, kai pasižymėjo Stephane‘as Bahokenas. Vis dėlto 50-ąją minutę Nabilas Fekiras rezultatą išlygino kai realizavo 11 m baudinį.

„Lyon“ ekipa vienu metu ir pirmavo, kai 73-ąją minutę išvedė komandą į priekį Houssemas Aouaras.

Vis dėlto „Strasbourg“ kilo į lemiamą šturmą ir 88-ąją minutę rezultatą išlygino Nuno da Costa, o po 6 minučių pergalingą įvartį pelnė ir Dimitris Lienardas.

Seniai čempionų titulą užsitikrinusi Paryžiaus „Saint-Germain“ padovanojo taškus „Rennes“ futbolininkams, kai pralaimėjo 0:2.

„Rennes“ ekipoje pasižymėjo Benhaminas Bourigeaudas ir Adrienas Hunou.

Mario Balotelli dublis padėjo „Nice“ 4:1 sutriuškinti „Caen“ futbolininkus, o iškritimo išvengusi „Lille“ ekipa įveikė 2:1 „Dijon“ ir iškovojo jau ketvirtąją pergalę iš eilės.

Pergales taip pat iškovojo „Amiens“, „Bordeaux“ ir „Nantes“ komandos. „Montpellier“ ir „Troyes“ sužaidė lygiosiomis.

„Monaco“ 1:0 „St-Etienne“