M. Salah vedamas "Liverpool" susidorojo su "West Ham" (VIDEO)

Šeštadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar penkerios 11-ojo turo rungtynės.

"Huddersfield" namuose priėmė "West Brom" ekipą. 44-ąją minutę vienintelis tikslus Rajivo van La Parra įvartis atnešė pergalę lygos naujokams.

Taip pat pergalę tokiu pačiu rezultatu prieš "Southampton" pasiekė "Burnley". 81-ąją Samas Vokesas atnešė pergalę svečių komandai.

Kitos dvi rungtynės taip pat baigėsi minimaliomis pergalėmis - "Brigton" palaužė "Swansea", o "Bournemouth" per pridėtą laiką pasiuntė į nokdauną "Newcastle".

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Liverpool" svečiuose susigrūmė su "West Ham". Jurgeno Kloppo auklėtiniai pasiekė antrąją pergalę iš eilės įveikdami varžovus rezultatu 4-1.

Po pirmojo kėlinio "raudonieji" pirmavo rezultatu 2:0 - įvarčius pasiekė Mohamedas Salah ir Joelis Matipas. 55-ąją minutę Manuelis Lanzini grąžino intrigą šioje dvikovoje, tačiau Alexas Oxlade'as-Chamberlainas ir M. Salah greitai prigesino visas šeimininkų viltis.

"Liverpool" po pergalės šoktelėjo į šeštąją poziciją.

"Huddersfield" 1 - 0 "West Brom"
44' [1 - 0] R. van La Parra
57' C. Schindler ("Huddersfield") pašalintas iš aikštės

"Newcastle" 0 - 1 "Bournemouth"
90+2' [0 - 1] S. Cook

"Southampton" 0 - 1 "Burnley"
81' [0 - 1] S. Vokes

"Swansea" 0 - 1 "Brighton"
29' [0 - 1] G. Murray

"West Ham" 1 - 4 "Liverpool"
21' [0 - 1] M. Salah
24' [0 - 2] J. Matip
55' [1 - 2] M. Lanzini
56' [1 - 3] A. Oxlade-Chamberlain
75' [1 - 4] M. Salah

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10701506" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>