Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite Čempionų lygos aštuntfinalyje?
  • "Real"
  • PSG
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

M. Verratti: Isco su manimi darė ką norėjo (VIDEO)


Italijos rinktinė nesėkmingai po ilgos pertraukos sužaidė 2018 metų pasaulio čempionato atrankoje - italai rezultatu 3-0 nusileido Ispanijos rinktinei.

Šiose rungtynėse stebuklus išdarinėjo ir ne vieną Italijos rinktinės žaidėją žiopčioti privertė Madrido "Real" saugas Isco. Ispanas pelnė du puikius įvarčius ir per rungtynes su kamuoliu išdarinėjo tikrus futbolo stebuklus.

Ypatingai nuo Isco nukentėjo vienas geriausių Europos centro saugų Marco Verratti, kuris visiškai nepajėgė sustabdyti įsisautėjusio "Real" saugo.

"Šiose rungtynėse labai stipriai nukentėjau nuo Isco", - po rungtynių Ispanijos žiniasklaidai sakė M. Verratti.

"Aš buvau apstulbintas jo pasirodymu šiame susitikime. Net Lionelis Messi nėra buvęs tokiame lygyje, kokį šiandien pademonstravo Isco", - pridūrė saugas.

Kai aš pamačiau jo triuką su kamuoliu, jaučiausi lyg stovėčiau ir už tai pločiau", - apie išskirtinį Isco pasirodymą kalbėjo ir Italijos rinktinės treneris Giampiero Ventura.

Isco pasirodymas prieš italus:

 

Straipsnio įvertinimas: 8 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

FCB
2017-09-03 16:51
3 82
linkiu kad Isco laimetu pirmiau ballon d'or uz Neymar
Myliu_Futbola
Myliu_Futbola (palaiko FC Barcelona, Brazilija)
2017-09-03 16:45
1 35
ziaurus isco, is sito video kazkiek primine ronaldinho... biski ne toks driblingas bet zveriukas konkretus. man jis ronaldinho ir iniestos misinys
2017-09-03 17:00
2 28
25 metai - pats žydėjimas. Visiškai jau subrendęs kaip žaidėjas, vietą Realo starte jau išsikovojęs, turi ir savo aiškią poziciją, kuri dėl jo faktiškai ir sukurta Zidano. Viską Isco dabar jau turi tapti TOP 5 pasaulio žaidėju, nes iš atakuojančių saugų Isco pagal formą šiuo metu išvis neturi sau lygių.
Marčius33
Marčius33 (palaiko Real Madrid C.F.)
2017-09-03 17:06
0 22
Jau isikovojo Zidano pasitikėjimą, dažnai būna starte, tikiuosi taip bus ir toliau, kolkas Ispanijos ateitis saugi.
gud
2017-09-03 18:37
1 6
Atsakymas į "Myliu_Futbola komentarą
ziaurus isco, is sito video kazkiek primine ronaldinho... biski ne toks driblingas bet zveriukas konkretus. man jis ronaldinho ir iniestos misinys :)
Dinho apskritai kita kategorija buvo. Jis niekada lengvų kelių neieškojo. Isco stengiasi išlaikyt viską paprastai bet efektyviai. Iš ten ir atsiranda to jo sprogstamoji jėga, o kai treneris leidžia pasireikšt ir laisvai lakstyt... Matom rezultatą.