Madrido derbyje - lygiosios, "Valencia" kyla į trečiąją poziciją (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos paskutinės keturios 31-ojo turo rungtynės.

Daugiausiai intrigos sukėlusi dvikova įvyko "Santiago Bernabeu", kur susigrūmė dvi Madrido komandos - "Real" su "Atletico". Šansų išsaugoti realias galimybes pakovoti dėl titulo su "Barca" nebeliko - miesto derbis baigėsi lygiosiomis, kuris leido katalonams susikrauti 11 taškų pranašumą.

Pirmajame kėlinyje visiškai dominavo "baltieji", tačiau svečius nuo įvarčių gelbėjo vartų konstrukcija ir nuostabiai žaidęs Janas Oblakas.

Antrajame kėlinyje rezultatyviajam Cristiano Ronaldo galiausiai pavyko pralaužti "Atletico" gynybos vartus - po aukšto Garetho Bale'o perdavimo portugalas vienu lietimu pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą.

Tačiau netrukus "Atletico" priminė apie save - po praleisto įvarčio iškart atakuoti daugiau pradėję svečiai 57-ąją minutę išlygino rezultatą, o pasižymėjo Antoine'as Griezmannas.

Už kelių minučių "Atletico" turėjo dar vieną puikų šansą, tačiau Keyloras Navasas parodė savo meistriškumą. Per likusį laiką "Real" susikūrė dar bent kelias idealias progas įvarčiui pelnyti, tačiau susitikimas galiausiai baigėsi taikiai.

Antroje vietoje esantis "Atletico" nuo "Barcos" jau atsilieka 11 taškų skirtumu. Madrido komandas tarpusavyje skiria keturi taškai, o "Real" dar šiandien gali prarasti ir trečiąją poziciją, jeigu laimės "Valencia".

Kitoje dvikovoje "Levante" pranoko "Las Palmas", o "Real Sociedad" net rezultatu 5-0 sutriuškino "Girona".

Vakarą vaikinavo akistata "Mestalla" stadione, kur vietos "Valencia" po Rodrigo įvarčio šventė pergalę prieš "Espanyol". "Šikšnosparniai" pasinaudojo "Real" lygiosiomis ir pakilo į trečiąją poziciją juos lenkdami vienu tašku.

"Real" 1 - 1 "Atletico"
53' [1 - 0] C. Ronaldo
57' [1 - 1] A. Griezmann

"Levante" 2 - 1 "Las Palmas" (VIDEO)
35' [1 - 0] Coke
50' [1 - 1] D. Garcia
90+2' [2 - 1] J. Campana

"Real Sociedad" 5 - 0 "Girona" (VIDEO)
11' [1 - 0] S. Canales
35' [2 - 0] A. Januzaj
71' [3 - 0] M. Oyarzabal
85' [4 - 0] M. Oyarzabal
88' [5 - 0] Juanmi

"Valencia" 1 - 0 "Espanyol" (VIDEO)
7' [1 - 0] Rodrigo