Madrido ekipoms sunkumų nekilo, "Barca" surengė įvarčių šou "Camp Nou" (VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos penkerios 6-ojo turo rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko "El Madrigal" stadione, kur vietos "Villarreal" susitiko su Madrido "Real" futbolininkais. Įtikinamą pergalę rezultatu 2-0 iškovojo Carlo Ancelotti auklėtiniai.

Pirmasis "baltuosius" į priekį išvedė Luka Modričius, kuris 32-ąją minutę pasižymėjo po tikslaus smūgio iš toli. Ilgai laukti dar vieno įvarčio neprireikė ir po puikaus Karimo Benzema perdavimo pasižymėjo Cristiano Ronaldo.

Per likusį laiką pasižymėti nei vienai komandai nepavyko, o "Real" į savo sąskaitą įsirašė dar tris svarbius taškus.

Kitose rungtynėse "Barcelona" futbolininkai nepaliko jokių vilčių "Granada" vienuolikei, kurią pežemino rezultatu 6-0. Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Ivanas Rakitičius, Lionelis Messi (du) ir Neymaras (tris).

Taip pat pergalingai 6-ajame ture sužaidė Madrido "Atletico" ekipa, namuose sutriuškinusi "Sevilla" vienuolike rezultatu 4-0. Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Koke, Saulis Niguezas, Raulis Garcia ir Raulis Jimenezas.

"Villarreal" 0 - 2 "Real Madrid"

32' [0 - 1] L.Modrič

40' [0 - 2] C.Ronaldo

"Barcelona" 6 - 0 "Granada"

26' [1 - 0] Neymar

43' [2 - 0] I.Rakitič

45' [3 - 0] Neymar

62' [4 - 0] L.Messi

66' [5 - 0] Neymar

82' [6 - 0] L.Messi

"Atletico" 4 - 0 "Sevilla"

19' [1 - 0] Koke

42' [2 - 0] S.Niguez

83' [3 - 0] R.Garcia (11m. baudinys)

90' [4 - 0] R.Jimenez