Madrido "Real" futbolininkai La Korunjoje sukūrė įvarčių šou, "Atletico" prarado taškus (VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse tęsiasi 4-asis turas, kuriame sužaistos dar ketverios rungtynės.

La Korunjoje Madrido "Real" futbolininkai susitiko su šeimininke "Deportivo" ekipa. Dešimties įvarčių šou Carlo Ancelotti auklėtiniai šventė pergalę rezultatu 8-2.

"Baltieji" dominuoti pradėjo jau nuo pat pirmos minutės, tačiau pirmasis įvartis krito 29-ąją minutę, kuomet po Alvaro Arbeloa pakelto kamuolio galva puikų įvartį pelnė Cristiano Ronaldo.

Kiek netrukus dar vieną įvartį pelnė Jamesas Rodriguezas, o kėliniui artėjant prie pabaigos po grubios "Deportivo" vartinino klaidos pasižymėjo C.Ronaldo.

Antrajame kėlinyje šeimininkai dar bandė kovoti ir 51-ąją minutę nuo 11 metrų žymos sušvelnino rezultatą, bet tuo pačiu davė sau lemtingą nuosprendį ir "Real" futbolininkai nepasigailėjo varžovų.

66-ąją ir 74-ąją minutę greitą dublį pelnė Garethas Bale'as, o 78-ąją minutę C.Ronaldo pavyko pelnyti pirmąją "hat-tricką". Vis dėlto, "Deportivo" 84-ąją minutę pelnė ir antrąjį įvartį, tačiau "Real" nenurimo.

88-ąją minutę po keitimo pasirodęs Javieras Hernandezas įspūdingu įvarčiu atidarė savo sąskaitą Madrido ekipoje. Tas pats meksikietis dar per pridėtą teisėjo laiką spėjo pelnyti ir antrąjį įvartį.

Po triuškinančios pergalės "Real" klubas su 6 taškais pakilo į penktąją vietą.

Kitose rugtynėse Carlo Ancelotti auklėtiniai sulaukė dar vienos dovanėlės. "Vicente Calderon" stadione Madrido "Atletico" futbolininkai sužaidė lygiosiomis su Vigo "Celta".

Šeimininkų gretose įvarčius pelnė centro gynėjų pora - Miranda ir Diego Godinas, tačiau "Rojiblancos" ekipai pergalę pasiekti sutrukdė Pablo Hernandezo ir Durano Nolito tikslūs smūgiai į vartų tinklą.

"Deportivo" 2 - 8 "Real Madrid"

29' [0 - 1] C.Ronaldo

36' [0 - 2] J.Rodriguez

41' [0 - 3] C.Ronaldo

51' [1 - 3] H.Medunhanin (11m. baudinys)

66' [1 - 4] G.Bale

74' [1 - 5] G.Bale

78' [1 - 6] C.Ronaldo

84' [2 - 6] Toche

88' [2 - 7] Chicharito

90' [2 - 8] Chicharito

"Athletic Bilbao" 0 - 1 "Granada"

39' [0 - 1] J.Cordoba

"Atletico Madrid" 2 - 2 "Celta"

19' [0 - 1] P.Hernandez

31' [1 - 1] Miranda

41' [2 - 1] D.Godin

53' [2 - 2] D.Nolito (11m. baudinys)

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7209597" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>