Madrido "Real" klubas Karaliaus taurėje neturėjo vargo su "Cornella" ekipa

Trečiadienį Ispanijos Karaliaus taurės turnyre sužaistos dvejos šešioliktfinalio rungtynės.

Madrido "Real" futbolininkai išvykoje jėgas išbandė prieš trečios Ispanijos lygos "Cornella" ekipą. Carlo Ancelotti auklėtiniai be vargo iškovojo pergalę rezultatu 1-4.

Nepagrindinės sudėties žaidęs karališkasis klubas į priekį įsiveržė 10-ąją minutę, kai galva pasižymėjo Raphaelis Varane. Vos po 10 minučių šeimininkai išlygino rezultatą, tačiau tas pats prancūzas pirmajame kėlinyje ir vėl išvedė "Real" į priekį.

Antrajame kėlinyje sunkumų Ispanijos sostinės komandai nebuvo ir po vieną įvartį pelnė Javieras Hernandezas bei Marcelo.

Kitose rungtynėse "Sevilla" neturėjo vargo su "Sabadell" ekipa, kurią sutriuškino  rezultatu 1-6. Nugalėtojų gretose išsiskyrė "hat-tricku" pasižymėjęs Iago Aspasas.

"Cornella" 1 - 4 "Real Madrid"

10' [0 - 1] R.Varane

20' [1 - 1] O.Munoz

36' [1 - 2] R.Varane

53' [1 - 3] J.Hernandez

75' [1 - 4] Marcelo

"Sabadell" 1 - 6 "Sevilla"