"Malaga" sutriuškino "Celta", "Valencia" - "Osasuna" futbolininkus (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos dar ketverios 36-ojo turo rungtynės.

"Malaga" savo žiūrovų akivaizdoje priėmė dėl patekimo į Europos lygą vis dar kovojančią Vigo "Celta" ekipą. Andalūzai svečiams nebuvo gailestingi - juos sutriuškino rezultatu 3-0.

"Malaga" ekipai tai buvo ketvirtoji pergalė iš eilės, o po iškovotų trijų taškų jie pakilo į 11-ąją poziciją.

Kitose rungtynėse taip pat nesunkią pergalę namuose pasiekė "Valencia". "Šikšnosparniai" rezultatu 4-1 sutriuškino Pamplonos "Oasasuna". Nugalėtojų gretose du įvarčius pridėjo gynėjas Ezequielis Garay, o dar po vieną įvartį pelnė Simone Zaza su Rodrigo.

Dar kitoje akistatoje minimalią pergalę prieš Bilbao "Athletic" pasiekė dešimtoje pozicjoje esanti "Alaves" ekipa. Puikus Theo Hernandezo įvartis 53-ąją minutę nulėmė rungtynių nugalėtoją.

Paskutinėje dvikovoje Barselonos "Espanyol" po atkaklios kovos rezultatu 2-1 nukovė La Korunjos "Deportivo". Katalonai jau pirmajame kėlinyje pirmavo rezultatu 2-0, tačiau 47-ąją minutę šeimininkai buvo sugrąžinę intrigą šioje dvikovoje.

"Malaga" 3 - 0 "Celta"
26' [1 - 0] P. Ontiveros
56' [2 - 0] Recio (11 m. baudinys)
90+2' [3 - 0] S. Ramirez

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10332042" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Valencia" 4 - 1 "Osasuna"
22' [1 - 0] E. Garay
45' [2 - 0] E. Garay
70' [3 - 0] S. Zaza
75' [4 - 0] Rodrigo

"Alaves" 1 - 0 "Athletic Bilbao"
53' [1 - 0] T. Hernandez

"Deportivo" 1 - 2 "Espanyol"
14' [0 - 1] L. Baptistao
29' [0 - 2] G. Moreno
47' [1 - 2] F. Andone