"Man City" dar kartą sutriuškino bejėgį "Arsenal" (VIDEO)

Ketvirtadienį Anglijos "Premier" lygoje įvyko iš savaitgalio atidėtos 28-ojo turo rungtynės.

"Emirates" stadione Londono "Arsenal" susigrūmė su "Manchester City". "Kanonieriai" kaip ir savaitgalį varžovams nepasipriešino - pergalę rezultatu 3-0 šventė Pepo Guardiolos auklėtiniai.

"City" pranašumą rodė nuo pat rungtynių pradžios. "Kanonieriai" bandė kontroliuoti kamuolį, tačiau kiekviena "miestiečių" ataka buvo pavojus Petro Čecho ginamiems vartams.

Ilgai laukti pirmojo įvarčio neprireikė - puikų perdavimą iš Leroy'aus Sane sulaukęs Bernardo Silva gražiu smūgiu išvedė svečius iš Mančesterio į priekį.

28-ąją minutę krito dar vienas įvarts, kai Sergio Aguero atliko aštrų perdavimą baudos aikštelėje, o nuo varžovų pabėgęs Davidas Silva tiksliu smūgiu padidino svečių pranašumą iki dviejų įvarčių.

Tačiau ties tuo "Arsenal" problemos nesibaigė - 33-ąją minutę beviltišką varžovų vakarą užbaigė L. Sane'as, pasižymėjęs itin greitos atakos metu.

Antrajame kėlinyje "kanonieriai" turėjo idealią progą sušvelninti atsilikimą, tačiau Pierre'ui-Emerickui Aubameyangui nepavyko pasižymėti ir nuo 11 metrų žymos - Edersonas atrėmė puolėjo smūgį.

Per likusį laiką didesnių netikėtumų neįvyko ir "Man City" džiaugėsi pergale rezultatu 3-0 - būtent tokiu rezultatu "miestiečiai" triumfavo ir sekmadienį, kai iškovojo lygos taurės trofėjų.

"Man City" sąskaitoje yra 75 taškai, o nuo artimiausių persekiotojų juos ir toliau skiria 16 taškų. "Arsenal", žygiuojantis šeštoje pozicijoje, nuo ketvirtos pozicijos jau atsilieka net 10 taškų.

"Arsenal" 0 - 3 "Man City"
15' [0 - 1] B. Silva
28' [0 - 2] D. Silva
33' [0 - 3] L. Sane
53' P. Aubameyang ("Arsenal") nerealizavo 11 m. baudinio

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10971418" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>