"Man City" ir "Arsenal" nukovė savo varžovus, "Chelsea" ir "Liverpool" - sulaukė antausio (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį sužaistos septynerios 4-ojo turo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko "St. James Park" stadione, kur vietos "Newcastle" susigrūmė prieš Londono "Arsenal". "Kietose" rungtynėse savo pranašumą prieš dešimt "šarkų" futbolininkų įrodė "kanonieriai".

Rungtynės prasidėjo agresyviu "Newcastle" žaidimu. Jau 16-ąją minutę už tyčinį užlipimą ant kojos varžovui raudona kortele buvo nubaustas Aleksandras Mitrovičius. Per likusį pirmojo kėlinio laiką šeimininkų žaidėjai prieš save išvydo dar tris geltonas korteles.

Vis dėlto žaidimas dešimtyje "Newcastle" neišderino ir komanda sėkmingai kovojo prieš Arsene'o Wengero kariauną. Deja, sėkmingas žaidimas tęsėsi iki 52-os minutės, kai į savus vartus kamuolį po Alexo Oxlade'o-Chamberlaino smūgio nukreipė Fabricio Coloccini.

Iki paskutinės rungtynių minutės "Newcastle" nenorėjo pasiduoti ir kovojo dėl kiekvieno aikštės centimetro, tačiau galutinis rezultatas liko 0-1 ir "Arsenal" šventė antrąją pergalę šiame sezone.

Nugalėtojų vardą ginantys Londono "Chelsea" futbolininkai namuose nesugebėjo įveikti "Crystal Palace" ekipos. Jose Mourinho auklėtiniai prieš svečius pralaimėjo rezultatu 1-2.

Tragišką rezultatą savo žiūrovų akivaizdoje taip pat pasiekė "Liverpool" klubas, rezultatu 0-3 nusileidęs "West Ham" vienuolikei. Abiejų komandos gretose du žaidėjai prieš save išvydo raudoną kortelę, tačiau "plaktukams" ji nesutrukdė iškovoti lengvos pergalės.

Puikią sportinę formą demonstruojantys "Manchester City" futbolininkai namų arenoje be vargo rezultatu 2-0 nukovė "Watford" ekipą, ant kurios atsarginio suoliuko buvo lietuvis vartininkas Giedrius Arlauskis.

"Man City" su 12 taškų yra vienvaldis Anglijos pirmenybių lyderis. Tuo tarpu čempionai "Chelsea" rikiuojasi 13-oje pozicijoje ir nuo paskutinės vietos atsilieka tik 2 taškais.

"Newcastle" 0 - 1 "Arsenal"

52' [0 - 1] F.Coloccini (į savus vartus)

16' A.Mitrovič ("Newcastle") pašalintas iš aikštės

"Aston Villa" 2 - 2 "Sunderland"

8' [0 - 1] Y.M'Vila

11' [1 - 1] S.Sinclair (11m .baudinys)

41' [2 - 1] S.Sinclair

52' [2 - 2] J.Lens

"Bournemouth" 1 - 1 "Leicester"

24' [1 - 0] C.Wilson

86' [1 - 1] J.Vardy (11m. baudinys)

"Chelsea" 1 - 2 "Crystal Palace"

65' [0 - 1] B.Sako

80' [1 - 1] Falcao

81' [1 - 2] J.Ward

"Liverpool" 0 - 3 "West Ham"

3' [0 - 1] M.Lanzini

29' [0 - 2] M.Noble

90' [0 - 3] M.Sakho

52' P.Coutinho ("Liverpool") pašalintas iš aikštės

78' M.Noble ("West Ham") pašalintas iš aikštės

"Man City" 2 - 0 "Watford"

47' [1 - 0] R.Sterling

56' [2 - 0] Fernandinho

"Stoke City" 0 - 1 "West Brom"

45' [0 - 1] S.Rondon

25' I.Afellay ("Stoke") pašalintas iš aikštės

31' C.Adam ("Stoke") pašalintas iš aikštės