"Man City" ir "Arsenal" žengė į FA taurės pusfinalį (VIDEO)

Šeštadienį Anglijoje sužaistos dvejos FA taurės ketvirtfinalio rungtynės.

Pirmoji akistata įvyko "Riverside" stadione, kur "Middlesbrough" priėmė "Manchester City" futbolininkus. Pepo Guardiolos auklėtiniai rezultatu 2-0 pranoko varžovus ir ženge į pusfinalį.

3-ąją susitikimo minutę krito pirmasis rungtynių įvartis - Davidas Silva nuginklavo varžovų vartininką. Pergalę 67-ąją minutę užtvirtino tikslus Sergio Aguero smūgis.

Kitose FA taurės ketvirtfinalio rungtynėse Londono "Arsenal" namuose susigrūmė su "Lincoln City" ekipa. Pastaruoju metu triuškinančius pralaimėjimus patyrę "kanonieriai" pagaliau iššovė prieš kuklų klubą - laimėjo rezultatu 5-0.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Theo Walcottas, Olivieris Giroud, Alexis Sancheza, Aaronas Ramsey ir į savus vartus įsimušęs varžovų gynėjas Luke'as Waterfallas.

"Middlesbrough" 0 - 2 "Man City"
3' [0 - 1] D. Silva
67' [0 - 2] S. Aguero

"Arsenal" 5 - 0 "Lincoln City"
45' [1 - 0] T. Walcott
53' [2 - 0] O. Giroud
58' [3 - 0] L. Waterfall (į savus vartus)
72' [4 - 0] A. Sanchez
75' [5 - 0] A. Ramsey