"Man City" ir "Liverpool" futbolininkai išsiskyrė lygiosiomis (VIDEO)

18 valandą 30 minučių Lietuvos laiku Anglijos "Premier" lygoje įvyko intriguojanti devintoji 29-ojo turo akistata.

"Manchester City" savo žiūrovų akivaizdoje susitiko su "Liverpool" futbolininkais. Po atkaklios kovos turnyrinės lentelės kaimynai pasidalino po tašką - susitikimas baigėsi lygiosiomis rezultatu 1-1.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių aikštėje virė atkakli kova ir greitos atakos. 20-ąją minutę buvo sukurta pirmoji rimta proga, kai Davidas Silva atliko smūgį visai šalia varžovų vartų virpsto.

Likusią pirmojo kėlinio dalį aktyvesni buvo svečiai iš Liverpulio. 39-ąją minutę Fernandinho turėjo puikią progą išvesti šeimininkus į priekį, tačiau nepateikė iš kelių metrų, o jau kitos atakos metu vos įvarčio nepasiekė "raudonieji".

Antrajame kėlinyje žiūrovai pagaliau išvydo pirmuosius įvarčius. 51-ąją minutę į "Man City' vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo ir svečius į priekį išvedė Jamesas Milneris.

Po praleisto įvarčio "miestiečiai" pradėjo spausti "Liverpool' futbolininkus. 68-ąją minutę rezultatas tapo lygus - po puikaus Kevino De Bruyne perdavimo tiksliai kamuolį į vartus pasiuntė Sergio Aguero.

Per likusį laiką tiek vieni, tiek kiti turėjo puikių progų pasižymėti. Puikių progų neišnaudojo S. Aguero, tačiau auksinį šansą pasiekti antrąjį įvartį turėjo ir Adamas Lallana, visiškai laisvas nesugebėjęs pataikyti į kamuolį prieš vartus.

Po lygiųjų "Man City" su 57 taškais lieka trečioje pozicijoje, o "Liverpool", turintis tašku mažiau, rikiuojasi pozicija žemiau - ketvirtoje vietoje.

"Man City" 1 - 1 "Liverpool"
51' [0 - 1] J. Milner (11 m. baudinys)
69' [1 - 1] S. Aguero

Startinės sudėtys:

"Man City": Caballero, Fernandinho, Stones, Otamendi, Clichy, Yaya Touré, Sané, De Bruyne, Silva, Sterling, Agüero.

"Liverpool": Mignolet, Clyne, Matip, Klavan, Milner, Can, Wijnaldum, Lallana, Mane, Coutinho, Firmino.

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

vilkas56
2017-03-19 23:44
8 10
Man cITY LIVERPOOL gražiausios mano šiemet matytos rungtynės,vyrai žaidė,o ne centre spardė kamuolį
Nusiramink
Nusiramink (palaiko Real Madrid C.F., Vokietija)
2017-03-19 23:34
3 18
...
Aš sakau, kodėl visada Barcos rungtynėse duoda tik 1.2 kofą , kad bus raudona korta ir pendelis ???
FYI
2017-03-19 23:18
1 12
...
Kai cigonas neapsisiks prie Evertona ir Leicesteri, tada galesime pakalbet apie Chelsea
Einikis
2017-03-19 22:53
2 11
ko tu loxe ta reala kisi nepaitnka man tas realas kaip ir tavo barcelona tik cia tu atejas avipapi sneki kazkokius vejus kliedi isvien tai sakau pasiziurek pirma i savo teatra o jei kas nepatinka susimatom jonavoi is kauno esu loxe atleksiu nenori?
Vaidoshius
Vaidoshius (palaiko Parma F.C., Lietuva)
2017-03-19 22:48
38 1
Taip senai Madref kišeniniai teisėjai nešėsi "dovanas" išvykos rungtynėse po eilinių nupyzdintų rungtynių, kad tokias beviltiškas nesąmones šneki?