Visos rungtynės
Ar A lygoje reikėtų didinti komandų skaičių?
  • Būtinai, nes dabartinė sistema - neįdomi. Ekipų skaičių reikėtų bent padvigubinti ir įvesti du ratus
  • Ne, dabartinė sistema yra puiki, o permainos nusmukdytų pirmenybių lygį
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Man City" ketina toliau stiprinti gynybą


"Manchester City" vėl susidomėjo "Southampton" gynybos ramsčiu Virgilu van Dijku, atskleidžia futbolo naujienų portalo Goal.com šaltiniai.

"Premier" lygos lyderiai tuo pačiu metu svarsto galimybę pateikti pasiūlymą už San Sebastiano "Real Sociedad" atstovą Inigo Martinezą, tad žiemą komandą turėtų papildyti bent vienas šių futbolininkų.

Van Dijko "miestiečiams" nepavyko prisivilioti jau praėjusią vasarą, kai šis pasirinko keltis į "Liverpool". Tiesa, minėtas perėjimas galiausiai sugriuvo.

Dabar Mersisaido klubas ruošia naują pasiūlymą už olandą, tad "Man City" laimėti kovą dėl jo parašo bus nelengva.

Jis yra trenerio Pepo Guardiolos prioritetas, bet prie visų sunkumų prisideda dar ir tai, jog van Dijkui veikiausiai tektų sėdėti ant suolo, jeigu savo traumas išsigydytų Vincentas Kompany bei Johnas Stonesas, o Nicolasas Otamendi toliau rungtyniautų pilnu pajėgumu.

Tai neturėtų būti problema Martinezui, kuris su tokia role, kaip tikimasi, susitaikytų lengviau. Be to, jo kontrakte nurodyta išpirkos suma siekia tik 32 mln. eurų, kas šiandien jau tikrai nebėra įspūdinga.

Belieka sulaukti, ar šie pranešimai iš tiesų pasitvirtins.

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

Myliu_Futbola
Myliu_Futbola (palaiko FC Barcelona, Brazilija)
2017-12-14 18:51
1 13
Na del inigo martinezo irgi tektu pakovoti, nes jai mascherano iskeliaus i kinija barca irgi mes tinklus ant jo... jau praejusia vasara domejosi... zinant ispanus kazin ar pasirinktu slapiaja anglija