"Man City" nušlavė "Watford" ekipą, "Liverpool" neįveikė "Burnley" (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos septynerios 5-ojo turo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko Londone, kur vietos "Crystal Palace" susigrūmė su "Southampton". Roy'ų Hodgsoną pasamdęs "Crystal Palace" klubas pirmųjų taškų neiškovojo - "šventieji" rezultatu 1-0 nugalėjo šeimininkus.

Pergalingas rungtynių įvartis buvo pasiektas pačioje susitikimo pradžioje - 6-ąją minutę Stevenas Davisas nuginklavo varžovų vartus.

"Crystal Palace" toliau demonstruoja tragišką formą Anglijoje - neturi iškovojęs nei taško ir nepasiekęs dar nei vieno įvarčio. Tuo tarpu "Southampton" bent laikinam pakilo į penktąją vietą.

Kitose rungtynėse "Manchester City" pasityčiojo iš "Watford". Pepo Guardiolos auklėtiniai varžovus jų pačių stadione nušlavė rezultatu 6-0.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Sergio Aguero, pasižymėjęs trimis tiksliais smūgiais. Dar po įvartį "miestiečiams" pridėjo Nicolas Otamendi, Raheemas Sterlingas ir Gabrielis Jesusas.

Gerokai sudėtingiau sekėsi "Liverpool" futbolininkams, kurie namuose nepajėgė įveikti "Burnley". Jurgeno Kloppo auklėtiniai sužaidė lygiosiomis 1-1.

27-ąją minutę "Burnley" įsiveržė į priekį, tačiau vos po trijų minučių Mohamedas Salah atsakė tuo pačiu. Vis dėlto per likusį laiką nei vienai komandai pasiekti pergalingo įvarčio taip ir nepavyko.

Likę susitikimai baigėsi "Huddersfield" - "Leicester" ir "West Brom" - "West Ham" lygiosiomis bei "Newcastle" pergale prieš "Stoke City".

"Crystal Palace" 0 - 1 "Southampton"
6' [0 - 1] S. Davis

"Huddersfield" 1 - 1 "Leicester"
46' [1 - 0] L. Depoitre
50' [1 - 1] J. Vardy (11 m. baudinys)

"Liverpool" 1 - 1 "Burnley"
27' [0 - 1] S. Arfield
30' [1 - 1] M. Salah

"Newcastle" 2 - 1 "Stoke"
19' [1 - 0] C. Atsu
57' [1 - 1] X. Shaqiri
68' [2 - 1] J. Lascelles

"Watford" 0 - 6 "Man City"
28' [0 - 1] S. Aguero
31' [0 - 2] S. Aguero
37' [0 - 3] G. Jesus
63' [0 - 4] N. Otamendi
81' [0 - 5] S. Aguero
88' [0 - 6] R. Sterling (11 m. baudinys)

"West Brom" 0 - 0 "West Ham"

"Tottenham" 0 - 0 "Swansea"