"Man City" sezoną Anglijoje pradėjo užtikrinta pergale prieš lygos naujokus (VIDEO)

2017-08-12 21:20:17 Premier League Manchester City FC

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos aštuntosios naujojo sezono rungtynės.

"Manchester City" pirmajame ture susigrūmė su lygos naujoku "Brighton" klubu. Namuose žaidę naujokai nepasipriešino "miestiečiams" - nusileido rezultatu 0-2.

Pirmajame kėlinyje "Man City" dominavo aikštėje ir sukūrė daug pavojingų progų, tačiau šeimininkams pavyko atlaikyti varžovų spaudimą ir po pirmųjų 45 minučių rezultatas liko 0-0.

Antrajame kėlinyje "miestiečiai" ir toliau rodė pranašumą, o galiausiai krito ir pirmieji įvarčiai.

70-ąją minutę pirmąjį įvartį šiame sezone "Man City" gretose pasiekė Sergio Aguero - argentinietis pasižymėjo po Davido Silvos perdavimo.

Galutinis taškas buvo padėtas jau vos po penkių minučių - pergalę "Man City" ekipai garantavo Lewiso Dunko įvartis į savus vartus.

"Brighton" 0 - 2 "Man City"
70' [0 - 1] S. Aguero
75' [0 - 2] L. Dunk (į savus vartus)

Straipsnio įvertinimas: 1 1

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

asd
2017-08-13 12:06
3 1
Miljardinis projektas cempionu lygoje gauna nuo Monaco vaiku, anglijoje laimi pries visokias kaimo komandas. babkes imerktos neveltui
dssd
2017-08-13 11:28
3 3
manure lavonai kaip prakaituoja. ar imus lukaku i tuscius vartus siandien su kirpeju savo.
Kunigas
2017-08-13 10:33
2 3
Bent karta teisus esi, as irgi nesuprantu kas pas cigona, pseudo treneri, galvoje dedasi del tu dvieju zaideju. Kraupu
Ged
2017-08-13 10:25
0 3
Uztikrinta?
Fredas_Manu
Fredas_Manu (palaiko Manchester United FC, Prancūzija)
2017-08-13 10:19
3 4
Užtikrintos? Vos vos 1-0 pagal viską laimėt turėjo o ne į savys gaut panašu shitty prieš rimtesnius varžovus su visa nauja smaukjolos start11 gaus kauluos
..
2017-08-13 01:48
1 19
Vaidoshiau jau po turo gali skelbt savo galutini verdikta , kad cigonas uzduchino malkine ir epl jau laimetas pernai po 6 turu jau skelbei cempionu cigono atchodus
kumza (palaiko Manchester United FC, Brazilija)
2017-08-13 01:07
0 10
Kipras Kažukolovas losia, sia vasara pasirase sutarti su brighton, jis nacionalines futbolo akademijos aukletinis buvo, kapitonas jauniu, jaunas ir perspektyvus gynejas. Buvo ir liverpulio ir berlino hertha perziurose.
An
2017-08-13 00:31
1 1
O koks lietuvis brightone isvis losia???

Vaidoshius
Vaidoshius (palaiko Parma F.C., Lietuva)
2017-08-12 23:30
23 7
Kuriozas, o ne rungtynės Jau Brighton kas per lavonai, vaizdas lyg tokie iš kabako apsimyžę pacanai atėjo lošti, 1/5 pasas pasiekia tikslą. Kaip minėta malkinės standartai graudūs, bet čia ir juos permuša Humoro šou buvo, ne rungtynės. Brightonas įsimušė sau iš šono žiūrint kaip tyčia, iš autorius lūpų buvo galima išskaityti "fuck me" Tarsi to būtų maža jis gimęs ir augęs Brightone. Paskui Aguero kažkuris atidavė piridačią tiesiai ant užbėgimo, bet to končina malka savo stilium sugebėjo net ne į vartininką, o visiškai į dausas paleist. Brightons iš esmės naudojo ManUre taktiką, 10 žmonių baudos aikštelėje ir šaut kamuolį kuo toliau nuo vartų, praktiškai sugadina visada rungtynes tokie obliai. Dar didesnis prikolas, kad Mangala vis dar $hitty žaidėjas ir netgi ant suolo pateko šiandien, ir Nasri irgi lygtai žada grįžti į sudėtį Kraupu.
?
2017-08-12 23:26
1 2
...
Na 2 kelinio pirma puse turejo reikalu city, tik laimingu atsitiktinumo deka kad gynejai stovejo ten kur reikia nepraleido 2-3 golus nes jau varatorius griuvo ir po rikosetu gynejai trauke kamuoli.