"Man City" sezoną Anglijoje pradėjo užtikrinta pergale prieš lygos naujokus (VIDEO)

2017-08-12 21:20:17 Premier League Manchester City FC

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos aštuntosios naujojo sezono rungtynės.

"Manchester City" pirmajame ture susigrūmė su lygos naujoku "Brighton" klubu. Namuose žaidę naujokai nepasipriešino "miestiečiams" - nusileido rezultatu 0-2.

Pirmajame kėlinyje "Man City" dominavo aikštėje ir sukūrė daug pavojingų progų, tačiau šeimininkams pavyko atlaikyti varžovų spaudimą ir po pirmųjų 45 minučių rezultatas liko 0-0.

Antrajame kėlinyje "miestiečiai" ir toliau rodė pranašumą, o galiausiai krito ir pirmieji įvarčiai.

70-ąją minutę pirmąjį įvartį šiame sezone "Man City" gretose pasiekė Sergio Aguero - argentinietis pasižymėjo po Davido Silvos perdavimo.

Galutinis taškas buvo padėtas jau vos po penkių minučių - pergalę "Man City" ekipai garantavo Lewiso Dunko įvartis į savus vartus.

"Brighton" 0 - 2 "Man City"
70' [0 - 1] S. Aguero
75' [0 - 2] L. Dunk (į savus vartus)

Straipsnio įvertinimas: 1 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

..
2017-08-13 01:48
1 19
Vaidoshiau jau po turo gali skelbt savo galutini verdikta , kad cigonas uzduchino malkine ir epl jau laimetas pernai po 6 turu jau skelbei cempionu cigono atchodus
MCsirgalius
MCsirgalius (palaiko Manchester City FC)
2017-08-12 21:38
2 17
Kas mate rungtynes, tai užtikrinta pergale tai per drasu vadinti, bet svarbu 3 taskai, kad top klubams 1 ture žiuriu sunkiai sekasi.
kumza (palaiko Manchester United FC, Brazilija)
2017-08-13 01:07