"Man City" sezoną Anglijoje pradėjo užtikrinta pergale prieš lygos naujokus (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos aštuntosios naujojo sezono rungtynės.

"Manchester City" pirmajame ture susigrūmė su lygos naujoku "Brighton" klubu. Namuose žaidę naujokai nepasipriešino "miestiečiams" - nusileido rezultatu 0-2.

Pirmajame kėlinyje "Man City" dominavo aikštėje ir sukūrė daug pavojingų progų, tačiau šeimininkams pavyko atlaikyti varžovų spaudimą ir po pirmųjų 45 minučių rezultatas liko 0-0.

Antrajame kėlinyje "miestiečiai" ir toliau rodė pranašumą, o galiausiai krito ir pirmieji įvarčiai.

70-ąją minutę pirmąjį įvartį šiame sezone "Man City" gretose pasiekė Sergio Aguero - argentinietis pasižymėjo po Davido Silvos perdavimo.

Galutinis taškas buvo padėtas jau vos po penkių minučių - pergalę "Man City" ekipai garantavo Lewiso Dunko įvartis į savus vartus.

"Brighton" 0 - 2 "Man City"
70' [0 - 1] S. Aguero
75' [0 - 2] L. Dunk (į savus vartus)

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10515855" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>