''Man City'' užtikrintai susitvarkė su namuose žaidusia ''West Ham'' ekipa (VIDEO)

Anglijos „Premier” lygoje sekmadienį vakare sužaistos aštuntosios 36-ojo turo rungtynės.

Naujieji šalies čempionai „Manchester City” futbolininkai išvykoje susigrūmė su „West Ham”. Pepo Guardiola kariauna sunkumų Londone neturėjo - pergalė rezultatu 4-1.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 13-ąją minutę, pasižymėjus Leroy'ui Sane. Ilgai laukti dar vieno įvarčio neprireikė - prieš savo buvusią komandą į savus vartus įsispyrė Pablo Zabaleta.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „plaktukams” pavyko grąžinti intrigą, tačiau „miestiečiai” kitame kėlinyje varžovams vėl atsakė 2 įvarčiais.

53-ąją minutę dviejų įvarčių pranašumą sugrąžino Gabrielis Jesusas, o už 11 minučių galutinį tašką padėjo Fernandinho.

Raheemui Sterlingui pasižymėti šiose rungtynėse nepavyko, tačiau anglas savo sąskaitą papildė net trimis rezultatyviais perdavimais.

„Man City” turi 93 taškus, o iki pirmenybių pabaigos jiems lieka trys turai.

„West Ham” 1 - 4 „Man City”
13' [0 - 1] L. Sane
27' [0 - 2] P. Zabaleta (į savus vartus)
42' [1 - 2]  A. Cresswell
53' [1 - 3] G. Jesus
64' [1 - 4] Fernandinho