"Man Utd" FA taurės finale susigrums su "Crystal Palace" (VIDEO)

Sekmadienį vakare Anglijoje sužaistos antrojo FA taurės pusfinalio rungtynės.

"Wembley" stadione dėl vietos žaisti turnyro finale susikovė Londono "Crystal Palace" prieš "Watford". Po atkaklios kovos pergalę rezultatu 2-1 iškovoję Alano Pardew auklėtiniai žengė į didįjį finalą.

Pirmasis susitikimo įvartis krito dar 6-ąją minutę, kai po tikslaus Damieno Delaney perdavimo "Crystal Palace" į priekį išvedė Yannickas Bolasie. Vis dėlto antrojo kėlinio pradžioje Troy'ui Deeney pavyko išlyginti rezultatą ir sugrąžinti šansus iškopti į finalą.

Ilgai "Watford" lyginamuoju įvarčiu nepasidžiaugė - 61-ąją minutę Connoras Wickhamas pelnė pergalingą įvartį, kuris Londono ekipai nutiesė kelią į finalą.

Jame "Crystal Palace" susigrums su "Manchester United" klubu. Dėl titulo komandos į kovą stos gegužės 21-ąją dieną.

"Crystal Palace" 2 - 1 "Watford"
6' [1 - 0] Y. Bolasie
55' [1 - 1] T. Deeney
61' [2 - 1] C. Wickham

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8467260" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>