"Man Utd" iškovojo itin svarbią pergalę, o kova dėl išlikimo tampa dar aštresnė (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje prasidėjo 37-asis turas, kuriame šiandien sužaistos šešerios rungtynės.

Dėl išlikimo kovojanti "Norwich City" namuose susigrūmė su "Manchester United" klubu. Be savo lyderio Anthony Martialio žaidę Louiso van Gaalo auklėtiniai lygos autsaiderius po atkaklios kovos palaužė rezultatu 0-1.

"Raudonieji velniai" visą rungtynių laiką dominavo su kamuoliu, tačiau itin daug pavojingų progų nesukūrė. Lemiamas įvartis krito 72-ąją minutę, kai Wayne'as Rooney surado į baudos aikštelę įkertantį Juaną Matą ir jam atliko tikslų perdavimą. Ispanui liko nukreipti kamuolį į varžovų ginamų vartų tinklą.

"Man Utd" po pergalės lieka penktoje vietoje ir nuo "Manchester City" ekipos sumažino atsilikimą iki vieno taško. "Miestiečių" rytoj laukia susitikimas su Londono "Arsenal", o "Man Utd" dar turi rungtynes atsargoje, todėl dėl ketvirtos vietos nusimato atkakli kova.

Kitose rungtynėse Londono "Chelsea" išvykoje kovėsi su dėl išlikimo kovojančia "Sunderland" ekipa. Po permainingos kovos "juodosios katės" šventė dramatišką pergalę rezultatu 3-2 ir pakilo į saugią 17-ąją poziciją.

"Newcastle United" nesugebėjo įveikti absoliučių lygos autsaiderių "Aston Villa" futbolininkų ir susikomplikavo savo šansus išlikti pirmenybėse. Nuo "Sunderland" juos skiria vienas taškas, tačiau pastarieji dar turi vienas rungtynes atsargoje.

Kiek netikėtą ir triuškinantį pralaimėjimą namuose patyrė "West Ham". "Swansea" rezultatu 1-4 nugalėjo "plaktukas", kurie beveik prarado visus šansus patekti į didįjį ketvertą.

Likę susitikimai baigėsi "Bournemouth" - "West Brom" lygiosiomis ir "Crystal Palace" pergale prieš "Stoke City".

"Norwich" 0 - 1 "Man Utd"
72' [0 - 1] J. Mata

"Aston Villa" 0 - 0 "Newcastle"

"Bournemouth" 1 - 1 "West Brom"
16' [0 - 1] S. Rondon
82' [1 - 1] M. Ritchie
43' C. Gardner ("West Brom") nerealizavo 11 m. baudinio

"Crystal Palace" 2 - 1 "Stoke City"
26' [0 - 1] C. Adam
47' [1 - 1] D. Gayle
68' [2 - 1] D. Gayle

"Sunderland" 3 - 2 "Chelsea"
14' [0 - 1] D. Costa
41' [1 - 1] W. Khazri
45' [1 - 2] N. Matič
67' [2 - 2] F. Borini
70' [3 - 2] J. Defoe
90 J. Terry ("Chelsea") pašalintas iš aikštės

"West Ham" 1 - 4 "Swansea"
25' [0 - 1] W. Routledge
31' [0 - 2] A. Ayew
51' [0 - 3] Ki. Sung-Yong
68' [1 - 3] S. Kingsley (į savus vartus)
90' [1 - 4] B. Gomis