"Man Utd" išplėšė dramatišką pergalę, "Chelsea" turėjo sunkumų su "Stoke" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį 17 valandą Lietuvos laiku sužaistos šešerios 19-ojo turo rungtynės.

Intriguojanti akistata įvyko "Old Trafford" stadione, kur dramatišką pergalę prieš "Middlesbrough" pasiekė "Manchester United". Jose Mourinho auklėtiniai rungtynių pabaigoje pelnė du įvarčius ir įveikė varžovus rezultatu 2-1.

"Raudonieji velniai" visą susitikimą dominavo ir sukūrė daugiau pavojingų progų. Pirmajame kėlinyje Zlatanas Ibrahimovičius pasiuntė kamuolį į varžovų vartus, tačiau teisėjas užfiksavo pavojingą žaidimą prieš Victorą Valdesą.

Antrajame kėlinyje "Man Utd" dominavimas tęsėsi, tačiau 67-ąją minutę buvo nubausti varžovų - po puikios atakos tikslų smūgį į vartų plotą pasiuntė Grantas Leadbitteris.

Jose Mourinho kariauna pasiduoti šioje dvikovoje neketino ir dar labiau spaudė varžovus jų aikštės pusėje. 85-ąją minutę Anthony Martialis pasiekė išlyginamąjį įvartį, o pergalę atnešęs Paulio Pogbo įvartis krito jau kitos atakos.

Kitoje dvikovoje istorinę 13-ąją pergalę iš eilės pasiekė Londono "Chelsea" klubas. "Stoke City" du kartus šioje dvikovoje išlygino rezultatą, tačiau "mėlynieji" pasiekė pergalę rezultatu 4-2.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Gary Cahillas, Diego Costa ir dubliu išsiskyręs Willianas.

Dar kitose dvikovose pergales skynė "Leicester", "Burnley", "West Brom" bei "Bournemouth".

"Man Utd" 2 - 1 "Middlesbrough"
67' [0 - 1] G. Leadbitter
85' [1 - 1] A. Martial
86' [2 - 1] A. Pogba

"Chelsea" 4 - 2 "Stoke City"
34' [1 - 0] G. Cahill
46' [1 - 1] B. Martins Indi
57' [2 - 1] Willian
64' [2 - 2] P. Crouch
65' [3 - 2] Willian
85' [4 - 2] D. Costa

"Burnley" 4 - 1 "Sunderland"
31' [1 - 0] A. Gray
51' [2 - 0] A. Gray
53' [3 - 0] A. Gray
67' [4 - 0] A. Barnes
71' [4 - 1] J. Defoe

"Leicester" 1 - 0 "West Ham"
20' [1 - 0] I. Slimani

"Southampton" 1 - 2 "West Brom"
41' [1 - 0] S. Long
43' [1 - 1] M. Phillips
50' [1 - 2] H. Robson-Kanu
89' V. van Dijk ("Southampton") pašalintas iš aikštės

"Swansea" 0 - 3 "Bournemouth"
25' [0 - 1] B. Afobe
45' [0 - 2] R. Fraser
88' [0 - 3] J. King