"Man Utd" nugalėjo "West Brom", "Chelsea" patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje 17 valandą sužaistos penkerios 12-ojo turo rungtynės.

"Old Trafford" stadione "Manchester United" susisgrūmė su "West Brom" vienuolike. Louiso van Gaalo auklėtiniai įrodė namų pranašumą ir pasiekė pergalę rezultatu 2-0.

Pirmąjį šių rungtynių įvartį 52-ąją minutę pelnė pagrindinėje "raudonųjų velnių" sudėtyje po truputi įsitvirtinantis Jesse Lingardas, o galutinį tašką nuo 11 metrų žymos per pridėtą teisėjo laiką padėjo Juanas Mata.

Po pergalės "Man Utd" su 24 taškais lieka ketvirtoje vietoje.

Kitose rungtynėse "Leicester City" įveikė "Watford" ir susilygino taškais su lyderiais "Man City" ir Londono "Arsenal". Vis dėlto abu minėti klubai jau rytoj turės galimybę vėl atitrūkti nuo Lesterio ekipos iki 3 taškų.

Dar kiti susitikimai baigėsi minimaliomis "Southampton" ir "Norwich" pergalėmis bei "West Ham" - Liverpulio "Everton" lygiosiomis.

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Stoke City" namuose susigrūmė su be Jose Mourinho verstis turėjusios Londono "Chelsea" ekipos. Marko Hugheso auklėtiniai minimaliu skirtumu įveikė šalies čempionus, kurie patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės.

Nugalėtojų gretose vienintelį įvartį pelnė Marko Arnautovičius. "Stoke" pakilo į 12-ąją poziciją, o "Chelsea" rikiuojasi 16-oje vietoje.

"Man Utd" 2 - 0 "West Brom"

52' [1 - 0] J. Lingard

90' [2 - 0] J. Mata (11m. baudinys)

90' G. McAuley ("West Brom") pašalintas iš aikštės

"Stoke City" 1 - 0 "Chelsea"

53' [1 - 0] M. Arnautovič

"Leicester" 2 - 1 "Watford"

52' [1 - 0] N. Kante

65' [2 - 0] J. Vardy (11m. baudinys)

75' [2 - 1] T. Deeney (11m. baudinys)

"Norwich" 1 - 0 "Swansea"

70' [1 - 0] J. Howson

"Sunderland" 0 - 1 "Southampton"

69' [0 - 1] D. Tadič (11m. baudinys)

"West Ham" 1 - 1 "Everton"

30' [1 - 0] M. Lanzini

43' [1 - 1] R. Lukaku