''Man Utd'' nukovė ''Tottenham'' ir žais FA taurės finale (VIDEO)

Šeštadienį Londono „Wembley” stadione buvo sužaistos pirmojo FA taurės pusfinalio rungtynės.

Dėl patekimo į turnyro finalą tarpusavyje kovojo „Manchester United” su Londono „Tottenham”. Galingai rungtynes pradėjęs „Spurs” ir vėl liks be trofėjaus - varžovai juos nugalėjo rezultatu 2-1.

„Tottenham” itin aktyviai pradėjo susitikimą ir jau 11-ąją minutę įsiveržė į priekį - po puikaus Christiano Erikseno perdavimo be priežiūros paliktas Dele Alli nukreipė kamuolį į varžovų vartus.

Tačiau Mančesterio komanda nesutriko - jau 24-ąją minutę buvo atstatyta lygybė: kamuolį perėmęs Paulis Pogba atliko perdavimą į baudos aikštelę, ten erdvės suradęs Alexis Sanchezas tiksliu smūgiu galva nubraukė varžovų pranašumą.

Antrajame kėlinyje futbolas buvo panašus, tačiau sėkmė šypsojosi „Man Utd” komandai. Gerų progų neišnaudoję „Spurs” 64-ąją minutę paleido varžovus į priekį, o ten Anderis Herrera galingu smūgiu išvedė „United” į priekį.

Per likusį laiką Mančesterio vienuolikė gynyboje atsilaikė be priekaištų ir antrus metus iš eilės pateko į turnyro finalą.

Jame „Man Utd” susigrums su „Chelsea” - „Southampton” poros nugalėtoju.

„Man Utd” 2 - 1 „Tottenham”
11' [0 - 1] D. Alli
24' [1 - 1] A. Sanchez
62' [2 - 1] A. Hererra

Startinės sudėtys:

Man Utd”: De Gea, Valencia, Jones, Smalling, Young, Matic, Herrera, Pogba, Lingard, Lukaku, Sanchez

Tottenham”: Vorm, Trippier, Sanchez, Vertonghen, Davies, Dier, Dembele, Eriksen, Dele, Son, Kane