"Man Utd" prarado pirmuosius taškus Anglijoje, Londono komandos skynė pergales (VIDEO)

Šeštadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar šešerios 4-ojo turo rungtynės.

Anglijos čempionų titulą ginantis Londono "Chelsea" išvykoje susigrūmė su "Leicester City". "Mėlynieji" susitvarkė su varžovais ir pasiekė pergalę rezultatu 2-1.

41-ąją minutę Alvaro Morata išvedė "Chelsea" į priekį, o antrojo kėlinio pradžioje pranašumą padidino į savo buvusios komandos vartus kamuolį pasiuntęs N'Golo Kante.

62-ąją minutę Jamie Vardy tiksliu 11 metrų baudiniu buvo sugrąžinęs intrigą, tačiau "Chelsea" daugiau nebeklydo ir džiaugėsi pergale rezultatu 2-1.

Kitose rungtynės Liverpulio "Everton" neatlaikė dar vieno pajėgaus varžovo išbandymo - nusileido Londono "Tottenham" ekipai. Harry Kane'o dublis ir Christiano Erikseno tikslus smūgis atnešė pergalė "pentiniams".

Taip pat pergale po skaudaus pralaimėjimo prieš "Liverpool" džiaugėsi Londono "Arsenal". Du Danny Welbecko bei vienas Alexandre'o Lacazette įvartis garantavo pergalę "kanonieriams".

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Manchester United" išvykoje susigrūmė su "Stoke City". Iki šiol be klaidų žygiavęs "raudonųjų velnių" klubas turėjo susitaikyti su lygiosiomis.

Visą rungtynių laiką aikštėje virė atkakli kova, tačiau pirmasis įvartis krito tik pirmajam kėliniu artėjant į pabaigą - Maximas Choupo-Motingas 43-ąją minutę išvedė "puodžius" į priekį.

Vis dėlto "Man Utd" vos kelių minučių sugebėjo atsakyti išlyginamuoju įvarčiu - pasižymėjo Marcusas Rashfordas. Antrasis kėlinys sėkmingiau bent kurį laiką klostėsi svečiams iš Mančesterio - 57-ąją minutę Romelu Lukaku išvedė svečius į priekį.

Tačiau "Stoke City" rado kuo atsakyti - tas pats M.Choupo-Motingas dar kartą nuginklavo Davidą De Gea.

"Man Utd" ne tik pirmą kartą šiame sezone neiškovojo pergalės, bet ir praleido pirmuosius du įvarčius. Abu Mančesterio klubai turi surinkę po 10 taškų ir yra turnyrinėje lentelės viršūnėje.

Likusios rungtynės baigėsi "Brighton" ir "Watford" pergalėmis.

"Leicester" 1 - 2 "Chelsea"
41' [0 - 1] A. Morata
50' [0 - 2] N. Kante
62' [1 - 2] J. Vardy (11 m. baudinys)

"Arsenal" 3 - 0 "Bournemouth"
6' [1 - 0] D. Welbeck
27' [2 - 0] A. Lacazette
50' [3 - 0] D. Welbeck

"Everton" 0 - 3 "Tottenham"
28' [0 - 1] H. Kane
42' [0 - 2] C. Eriksen
46' [0 - 3] H. Kane

"Brighton" 3 - 1 "West Brom"
45' [1 - 0] P. Gross
48' [2 - 0] P. Gross
63' [3 - 0] T. Hemed

"Southampton" 0 - 2 "Watford"
38' [0 - 1] A. Doucoure
66' [0 - 2] D. Janmaat

"Stoke City" 2 - 2 "Man Utd"
43' [1 - 0] M. Choupo-Moting
45' [1 - 1] M. Rashford
57' [1 - 2] R. Lukaku
63' [2 - 2] M. Choupo-Moting

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10583350" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>