"Man Utd" savo tvirtovėje sutriuškino "Liverpool" ekipą (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje įvyko dar dvejos 16-ojo turo rungtynės, kurios susilaukė didžiulio dėmesio.

"Old Trafford" stadione "Manchester United" ginklus surėmė su "Liverpool" futbolinkais. Louiso van Gaalo treniruojami "raudonieji velniai" rezultatu 3-0 sudorojo Anglijos vicečempionus.

Pirmasis kėlinys prasidėjo svečių iš Liverpulio pavojingomis atakomis, tačiau 12-ąją minutę "raudonieji" buvo nubausti, kai Antonio Valencia kraštu "išmaudė" du varžovus ir atliko rezultatyvų perdavimą Wayne'ui Rooney.

Po įvarčio "Liverpool" galėjo ne kartą išlyginti rezultatą, tačiau nuostabiai vartus gynė Davidas De Gea. 40-ąją minutę "Man Utd" jau įgijo dviejų įvarčių pranašumą, kai galva pasižymėjo Juanas Mata, nors greičiausiai ispanui turėjo būti užfiksuota nuošalė.

Antrajame kėlinyje Brendano Rodgerso auklėtiniai atrodė dar grėsmingiau, tačiau nei ekipos lyderiui Raheemui Sterlingui nepavyko nuginkluoti D.De Gea, nors progų anglas turėjo puikių.

Vis dėlto, 71-ąją minutę Liverpulio ekipos šansai iškovoti bent tašką žlugo, kai po tikslaus J.Mata perdavimo Robinas van Persie savo smūgiu padėjo galutinį tašką šiame susitikime.

Po pergalės "Man Utd" su 31 tašku išlieka trečioje pozicijoje, o "Liverpool" - devintoje.

Kitose rungtynėse taip pat netrūko intrigos,o Londono "Tottenham" rezultatu 2-1 palaužė "Swansea" futbolinkus. Harry Kane'as mačo pradžioje išvedė "Spurs" į priekį, tačiau antrojo kėlinio pradžioje Wilfriedas Bony išlygino rezultatą. Vis dėlto, 89-ąją minutę lemiamą žodį tarė Christianas Eriksenas.

"Man Utd" 3 - 0 "Liverpool"

12' [1 - 0] W.Rooney

40' [2 - 0] J.Mata

71' [3 - 0] R.van Persie

"Swansea" 1 - 2 "Tottenham"

4' [0 - 1] H.Kane

48' [1 - 1] W.Bony

89' [1 - 2] C.Eriksen