Mančesterio ekipoms Anglijoje sekėsi skirtingai, "Southampton" sutriuškino "Everton" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį sužaistos septynerios 17-ojo turo rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko "Etihad" stadione, kur vietos "Manchester CIty" susitiko su "Crystal Palace". Manuelio Pellegrini auklėtiniai rezultatu 3-0 sutriuškino svečius iš Londono.

Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Yaya Toure ir du kartu pasižymėjęs Davidas Silva, kuris sugrįžo po traumos. Įdomu tai, kad visi trys įvarčiai buvo pelnyti antrajame kėlinyje.

Kitose rungtynėse "Manchester United" išvykoje praradus svarbius taškus. Louiso van Gaalo auklėtiniai sužaidė lygiosiomis su "Aston Villa".

Christianas Benteke 18-ąją minutę išvedė šeimininkus į priekį, tačiau antroje kėlinio pradžioje rezultatą išlygino Radamelis Falcao. Nuo 65 minutės "raudonieji velniai" žaidė tik prieš dešimt varžovų futbolininkų, bet pergalės pasiekti jiems nepavyko.

Po pergalės "Man City" turi 39 taškus kartu su lydere Londono "Chelsea" ekipa, tačiau ji rytoj turės galimybę susigrąžinti persvarą. Tuo tarpu "Man Utd" išlieka trečioje pozicijoje.

Triuškinančią pergalę namuose pasiekė "Southampton" vienuolikė, rezultatu 3-0 nugalėjusi Liverpulio "Everton". Sunkią, tačiau svarbią pergalę taip pat savo žiūrovų akivaizdoje iškovojo Londono "Tottenham".

Visi rezultatai:

"Manchester City" 3 - 0 "Crystal Palace"

49' [1 - 0] D.Silva

61' [2 - 0] D.Silva

81' [3 - 0] Y.Toure

"Aston Villa" 1 - 1 "Manchester United"

18' [1 - 0] C.Benteke

53' [1 - 1] R.Falcao

65' G.Agbonlahor ("Aston Villa") pašalintas iš aikštės

"Hull City" 0 - 1 "Swansea"

15' [0 - 1] Sung-Youn Ki

QPR 3 - 2 "West Brom"

10' [0 - 1] J.Lescott

20' [0 - 2] S.Varela

24' [1 - 2] C.Austin (11m. baudinys)

48' [2 - 2] C.Austin

87' [3 - 2] C.Austin

"Southampton" 3 - 0 Everton"

38' [1 - 0] R.Lukaku (į savus vartus)

65' [2 - 0] G.Pelle

82' [3 - 0] M.Yoshida

"Tottenham" 2 - 1 "Burnley"

21' [1 - 0] H.Kane

27' [1 - 1] A.Barnes

35' [2 - 1] E.Lamela

"West Ham" 2 - 0 "Leicester City"

24' [1 - 0] A.Caroll

56' [2 - 0] S.Downing