"Marseille" nugalėti "Nantes" padėjo fantastiškas F. Thauvino įvartis (VIDEO)

Šį vakarą prasidėjo penkioliktasis Prancūzijos čempionato turas. Pirmieji į kovą stojo turnyrinėje lentelėje pirmaujantys "Marseille" bei penktoje vietoje žengiantys "Nantes" futbolininkai.

Aikštės šeimininkai nuo pat pirmųjų minučių spaudė varžovus ir pirmo įvarčio ilgai laukti neteko. 24-ąją minutę po Dimitri Payeto perdavimo iš krašto įspūdingu smūgiu išorine pėdos dalimi pasižymėjo stipriausių Europos klubų dėmesį vis labiau traukiantis Florianas Thauvinas.

Saugas prisidėjo ir tuomet, kai Marselio ekipa padvigubino persvarą. Praėjus 15 minučių nuo pirmojo įvarčio Thauvinui buvo patikėta atlikti baudos smūgį. Šis perdavė kamuolį Rodui Fanni, galva pasiuntusiam jį į vartus.

Antrajame kėlinyje lygos lyderiai ir toliau kontroliavo žaidimą bei neleido oponentams galvoti apie pergalę ar bent lygiąsias. Rungtynės baigėsi rezultatu 2-0.

"Marseille" 2 - 0 "Nantes"
[1-0] 24' Florian Thauvin
[2-0] 39' Rod Fanni