"Marseille" Prancūzijos čempionate patyrė trečią nesėkmę (VIDEO)

Šį vakarą prasidėjo ketvirtasis "Ligue 1" turas. Pirmieji šią savaitę į kovą stojo "Guingamp" bei "Marseille" futbolininkai.

Prie uostamiesčio ekipos vairo stojus naujam vyriausiajam treneriui Micheliui, atrodė, jog svečių vienuolikė po praėjusios savaitės pergalės prieš "Troyes" net 6-0 buvo atsigavusi, tačiau šiandien šio klubo aistruoliai aikštėje regėjo liūdną vaizdą.

Jau 3-ąją rungtynių minutę į "Marseille" vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys. Nors Sloanas Privatas jo nerealizavo, galiausiai šeimininkų įvarčių sąskaitą jis atidarė 72-ąją minutę.

Michelio auklėtiniai visų rungtynių metu kamuolį kontroliavo ilgiau, bet šis faktorius galiausiai pasirodė visai nereikšmingas.

Besibaigiant mačui dar vieną tikslų smūgį pridėjo "Guingamp" pergalę įtvirtino Nicolas Benezet. Šiai ekipai tai buvo pirmieji taškai šį sezoną.

"Guingamp" 2 - 0 "Marseille"
3' Sloan Privat ("Guingamp") nerealizavo 11 metrų baudinio
[1-0] 72' Sloan Privat
[2-0] 89' Nicolas Benezet

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7934381" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>