Merginų rinktinė po baudinių serijos nusileido moldavėms

Lietuvos WU-17 (2001 m. gimimo ir jaunesnės) rinktinė ketvirtadienį sužaidė paskutines UEFA Jaunųjų talenčių turnyro Baltarusijoje rungtynes, kuriose po įtemptos kovos nusileido Moldavijos ekipai.

Ievos Kibirkšties treniruojamoje komandoje nebuvo daug pasikeitimų nuo rungtynių su Ukraina, kuriose lietuvės pralaimėjo 1:3.

Tačiau skirtingai nuo pastarojo mačo, kur Lietuva startavo stipriai, bet neįmušė įvarčio, susitikime su moldavėms pavyko greitai išsiveržti į priekį – 6 minutę Silvija Šafranovič nuginklavo varžovų vartininkę po geros komandinės atakos.

Visgi varžovėms pavyko greitai išlyginti rezultatą, kai po keturių minučių Anisia Sau tiksliai smūgiavo į Dominykos Vaiginytės ginamus vartus.

Iki susitikimo galo abiems komandoms sunkiai sekėsi pralaužti varžovių vartus, todėl buvo mušami vienuolikos metrų baudiniai. Juose Lietuvos rinktinei nepavyko įmušti dviejų smūgių, kai varžovės prašovė tik kartą ir laimėjo 4-3.

Kitą savaitę lietuvės pratęs pasiruošimą kitais metais Lietuvoje vyksiantį Europos WU-17 futbolo čempionatą.Turnyre Alytuje lietuvės antradienį susitiks su Vokietijos rinktine, ketvirtadienį kausis su Austrija, o sekmadienį sužais rungtynes su šveicarėmis.