Mikko ir Miika tapo Lietuvos Futsal rinktinės duobkasiais

Lietuvos Futsal (salės futbolo) rinktinė antrose Baltijos taurės turnyro rungtynėse neprilygo Suomijos atstovams. Praleidę įvartį anksti lietuviai kovėsi daugiau nei pusvalandį, tačiau vėliau du tikslūs suomių smūgiai per minutę nulėmė rungtynių baigtį (1:5).

Pirmąją dieną lietuviai paskutinėmis sekundėmis apmaudžiai nusileido estams (4:5). Šį kartą mūsų komandos startinėje sudėtyje lyginant pasikeitė vartininkas  - Mindaugą Labucką pakeitė Armandas Indrašius. Tačiau jam nepavyko išgelbėti komandos antrąją minutę, kai Suomija išsiveržė į priekį.

9 min. Mikko Kytölä padidino suomių pranašumą, tačiau 15 min. Evaldo Kugio įvartis sumažino atsilikimą ir atstatė intrigą rungtynėse. Ji truko iki 32 minutės, kai suomiai per kiek mažiau nei minutę pelnė du įvarčius ir pirmavo rezultatu 4:1. Dar įvartį varžovai pridėjo susitikimo pabaigoje.

Kitose turnyro rungtynėse Latvija nepaliko vilčių šeimininkams estams ir nugalėjo rezultatu 6:0. Turnyras finišuos sekmadienį latvių ir lietuvių bei suomių ir estų dvikova.

Rungtynių statistika

Suomija - Lietuva  5:1 (2:1)
Kiili sporto centro salė, 200 žiūrovų
Įvarčiai: 2 min. 19 sek,  9 min. 30 sek., 32 min. 30 sek. Mikko Kytölä, 31 min. 37 sek., 39 min. 11 sek. Miika Hosio (Suomija); 15 min. 19 sek. Evaldas Kugys (Lietuva)
Įspėti: 10 min. 58 sek. Mikko Kytölä (Suomija); 24 min. 20 sek. Justinas Zagurskas, 36 min. Rolandas Leščius (Lietuva)

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Armandas Indrašius, Justinas Zagurskas, Pavelas Smolkovas,  Jurij Jeremejev, Arsenij Buinickij. Atsargoje: Mindaugas Labuckas, Rolandas Leščius, Ramūnas Radavičius, Deividas Stradalovas, Evaldas Kugys,Paulius Sakalis, Aleksandras Jefišovas, Mantas Babušis, Martin Moroz.