Milane - du hat-trickai ir pažeminta "Atalanta", pergales taip pat šventė "Napoli" bei "Roma" (VIDEO)

Sužaisti septyni Italijos pirmenybių susitikimai.

Tiesiog įspūdingą pergalę prieš turnyrinės lentelės kaimyną Bergamo "Atalanta" namuose iškovojo Milano "Inter" futbolininkai. Įdomu, jog statistika tokios "madų sostinės" klubo persvaros tikrai neatspindi, tačiau ją sukūrė tobula progų realizacija.

Stefano Pioli auklėtinius kapitonas Mauro Icardi į priekį išvedė 17-ąją minutę, o kėliniui vos įpusėjus savo sąskaitoje jau turėjo hat-tricką. Prieš teisėjui sušvilpiant pirmosios rungtynių dalies pabaigą dar dukart pasižymėjo saugas Everas Banega ir tik Remo Freulerio įvarčio dėka rezultatas nebuvo sausas.

Po pertraukos sužaidus 7 minutes švieslentė rodė jau 6-1 po tikslaus Roberto Gagliardini smūgio, o galiausiai hat-tricką užbaigė Banega.

"Atalanta" pralaimėjimas yra toks baisus ne vien dėl septynių praleistų įvarčių, bet ir dėl to, kad būtent jo dėka "Inter" futbolininkai dabar pakilo aukščiau turnyrinėje lentelėje.

Tuo tarpu kitame stadione laikinai į antrąją vietą buvo šoktelėjęs "Napoli", sutriuškinęs "Crotone" vienuolikę. Čia taip pat visus reikalus išsprendė lyderiai, nors du įvarčiai iš trijų buvo pelnyti nuo 11 metrų žymos.

Pirmąjį baudinį realizavo Lorenzo Insigne, antrąjį - Driesas Mertensas, o Maurizio Sarri kariaunos pergalę 70-ąją minutę įtvirtino tas pats Insigne.

Vakare "Napoli" atgal į trečiąją vietą nustūmė "Palermo" vienuolikę išvykoje įveikusi "Roma" ekipa. Ją pirmojo kėlinio viduryje po Clemento Grenier perdavimo iš krašto išvedė Stephanas El Shaarawy, o pergalę antrojoje mačo dalyje įtvirtino vienas prieš vartininką likęs Edinas Džeko bei po kontratakos pasižymėjęs Bruno Peresas.

"Sassuolo" 0 - 1 "Bologna"
[0-1] 58' Mattia Destro

"Chievo" 4 - 0 "Empoli"
[1-0] 22' Roberto Inglese
[2-0] 40' Sergio Pellissier
[3-0] 75' Valter Birsa
[4-0] 89' Bostjan Cesar

"Fiorentina" 1 - 0 "Cagliari"