"Monaco" išnešė sveiką kailį, "Marseille" ir toliau lipa ant kulnų  (VIDEO)

„Ligue 1“ pirmenybėse čempiono klausimas jau seniai išspręstas, tačiau vis dar nėra aišku, kurios kitos dvi ekipos iškovos kelialapius į kito sezono Čempionų lygą.

Nors dar neseniai atrodė, kad „Monaco“ jau viena koja yra Čempionų lygoje, dabar taip saugiai viskas nebeatrodo. Praėjusio sezono „Ligue 1“ čempionai rungtynių pabaigoje 2:1 palaužė „Caen“ ir išsaugojo trečiąją vietą.

„Monaco“ ekipa į priekį išsiveržė 12-ąją minutę po tikslaus Moussa Sylla smūgio, tačiau 40-ąją minutę rezultatas tapo lygus. Pasižymėti sugebėjo Ivanas Santini.

„Caen“ taip pat žaidė mažumoje nuo 76-oisos minutės, kai iš aikštės buvo išvarytas Romainas Genevoisas.

O jau per pridėtą laiką tas pats M. Sylla pelnė dublį.

„Monaco“ nuo antrosios vietos, likus dvejiems turams, atsilieka vienu tašku.

Būtent antroje vietoje įsitaisiusi „Lyon“ šiandien 3:0 įveikė „Troyes“.

„Lyon“ ekipai du įvarčius pelnė Bertrandas Traore ir kartą įmušė Maxwelas Cornetas.

Tuo metu į trejetą bandanti įsisprausti „Marseille“ ekipa 2:1 sugebėjo įveikti „Nice“ futbolininkus.

Po šios pergalės „Marseille“ futbolininkai likus dvejiems turams atsilieka vienu tašku nuo trečioje vietoje žengiančio „Monaco“ klubo.

„Nice“ ekipą į priekį penktąją minutę išvedė Mario Balotelli, tačiau jau 13-ąją minutę Valere Germainas rezultatą išlygino.

Pergalingą įvartį pelnė Dimitri Payetas įmušęs 72-ąją minutę.

Kitose rungtynėse „St-Etienne“ patyrė skaudį pralaimėjimą „Bordeaux“ ekipai, „Lille“ iškovojo dar vieną pergalę, kai įveikė „Toulouse“ ir pakilo į 16-ąją vietą.

Pergales taip pat pasiekė „Dijon“, „Nantes“, „Angers“ ir „Rennes“.

„Caen“ 1:2 „Monaco“
12‘ [0-1] M. Sylla
40‘ [1-1] I. Santini
90+1‘ [1-2] M. Sylla