Kurią rinktinę palaikysite pasaulio čempionate?
  • Argentiną
  • Ispaniją
  • Kitą

"Monaco" išvykoje sudaužė "Saint-Etienne" (VIDEO)

Šį vakarą sužaistas pirmasis 18-ojo "Ligue 1" turo susitikimas. Jame svečiuose prieš "Saint-Etienne" žaidęs "Monaco" pademonstravo tokį futbolą, koks šiam klubui pernai atnešė čempiono titulą.

Djibrilis Sidibe "monegaskus" išvedė į priekį jau trečiąją minutę, o dar vieną puikų įvartį Thomas Lemaras įmušė įpusėjus pirmajam kėliniui.

Po pertraukos puikios progų realizacijos dėka rezultatas jau tapo 3-0, kuomet pasižymėjo Fabinho, tačiau tuomet sekė ne itin malonus epizodas.

Abiejų komandų žaidėjai ėmė stumdytis, o teisėją įžeidęs "Saint-Etienne" vartininkas Stephane'as Ruffier užsidirbo raudoną kortelę.

Nors rungtynių nugalėtojas buvo aiškus dar iki tol, tuomet šeimininkų sutriuškinimas buvo neišvengiamas. Jį užbaigė Balde Keita.

Taigi, tris taškus į savo sąskaitą įsirašęs "Monaco" sustiprino savo poziciją antrojoje vietoje ir bent laikinai iki šešių taškų priartėjo prie lyderio "Paris Saint-Germain".

"Saint-Etienne" 0 - 4 "Monaco"
[0-1] 3' Djibril Sidibe
[0-2] 32' Thomas Lemar
[0-3] 53' Fabinho
53' Stephane Ruffier ("Saint-Etienne") pašalintas iš aikštės
[0-4] 60' Balde Keita