"Monaco" įveikė "Nantes“, "Lille" niekaip nepakyla iš pavojingos zonos (VIDEO)

„Serie A“ pirmenybėse „Monaco“ ekipa po atkaklios kovos 2:1 (2:1) įveikė „Nantes“ futbolininkus.

„Monaco“ vienu metu buvo ir besivejančių vaidmenyje, kai 32-ąją minutę Adrienas Thomassonas išvedė „Nantes“ į priekį.

Vis dėlto 42-ąją minutę Radamelas Falfaco rezultatą išlygino, o po dar trijų minučių Rony Lopesas jį dar ir persvėrė „Monaco“ ekipai.

Tuo metu „Lille“ ekipa, kuriai taškų reikia kaip oro, patyrė eilinę nesėkmę 1:2 (1:2) prieš „Bordeaux“.

Priešpaskutinėje turnyrinės lentelės vietoje esanti „Lille“ galėjo pakilti į 17-ąją vietą, tačiau nesugebėjo išlaikyti vieno įvarčio persvaros.

„Lille“ išsiveržė į priekį 13-ąją minutę, kai pasižymėjo Lebo Mothiba, tačiau ilgai ši persvara nesilaikė.

42-ąją minutę rezultatą išlygino Francoisas Kamano ir jį persvėrė po trijų minučių.

„Lille“ savo šansus iškovoti bent tašką pražudė 63-ąją minutę kai Thiago Mendesas užsidirbo raudoną kortelę.

„Monaco“ 2:1 „Nantes“
32‘ [0-1] A. Thomasson
42‘ [1-1] R. Falcao
45‘ [2-1] R. Lopes

„Bordeaux“ 2:1 „Lille“
13‘ [0-1] L. Mothiba
42‘ [1-1] F. Kamano
45‘ [2-1] F. Kamano