"Monaco" peržengė 100 įvarčių ribą, bet PSG užsitikrinti "Ligue 1" titulo dar neleido (VIDEO)

Sekmadienio vakarą sužaisti visi dešimt 37-ojo Prancūzijos čempionato turo mačų.

Turnyrinės lentelės lyderis "Monaco" šventė dar vieną triuškinančią pergalę, šįkart rezultatu 4-0 įveikdamas "Lille" vienuolikę.

Leonardo Jardimo auklėtinius į priekį vedė jau šeštąją minutę pasižymėjęs Radamelis Falcao. Pirmojo kėlinio pabaigoje "Monaco" persvarą padvigubino Bernardo Silva, o Falcao dublį į savo sąskaitą įsirašė 69-ąją minutę. Galiausiai į savus vartus įsimušė Junioras Alonso.

Šiame mače "Monaco" futbolininkai peržengė įspūdingą 100 įvarčių ribą. Tai galėjo jiems leisti užsitikrinti "Ligue 1" nugalėtojų titulą, bet "Paris Saint-Germain" dar nelinkęs pasiduoti.

Paryžiečiai savo ruožtu išvykoje 5-0 sudaužė "Saint-Etienne", kur po du įvarčius įmušė Edinsonas Cavani bei Lucasas Moura, o dar vieną pridėjo Julianas Draxleris.

Sostinės ekipai belieka viltis, jog varžovai iš Monako pralaimės abu likusius savo mačus, o patys Unai'aus Emery auklėtiniai iškovos pergalę savajame.

Kitame susitikime, kur galėjo išsispręsti penktosios vietos likimas, "Marseille" sužaidė lygiosiomis su "Bordeaux". Čia įvarčiais apsikeitė pačioje pradžioje pasižymėjęs Diego Rolanas bei pusiausvyrą atstatęs Bafetimbi Gomisas.

Įtempta kova vis dar vyksta ir dėl išlikimo, kur šiandien svarbią pergalę prieš tiesioginį oponentą pasiekė "Bastia", o nesėkmę patyrė vietą kito sezono "Ligue 1" galėjęs užsitikrinti "Caen". Jam to padaryti nepavyko, bet savo šansus labai pasigerino į 16-ąją vietą pakilęs "Dijon", palaužęs paskutiniąją vietą užimantį "Nancy", kuris, jeigu išsikapstytų iki 18-osios pozicijos, dar gali išlikti aukščiausiame divizione.

[1-1] 66’ Ismaila Sarr
81’ Andy Derolt (“Toulouse”) nerealizavo 11 metrų baudinio

“Monaco” 4 – 0 “Lille”
[1-0] 6’ Radamel Falcao
[2-0] 45’ Bernardo Silva
[3-0] 69’ Radamel Falcao
[4-0] 89’ Junior Alonso (į savus vartus)

“Montpellier” 1 – 3 “Lyon”
[0-1] 17’ Nabil Fekir
[0-2] 22’ Alexandre Lacazette