"Monaco" Prancūzijos taurėje pralaimėjo "Ligue 2" autsaideriui

Šį vakarą sužaisti pirmi trys "Coupe de France" aštuntfinalio susitikimai.

Netikėtas rezultatas užfiksuotas Monbeljaro mieste, kur aikštės šeimininkas "Sochaux" įveikė antrąją vietą "Ligue 1" pirmenybėse užimantį "Monaco" klubą. Įdomu, jog patys nugalėtojai antrajame Prancūzijos divizione žengia vos devyniolikti.

Šeimininkus į priekį jau 19-ąją minutę išvedė Florianas Martinas. Dar pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino antrajame mače iš eilės pasižymėjęs Tiemoue Bakayoko, tačiau po pertraukos "Sochaux" netikėtai pasižymėjo dar kartą.

Antrojo įvarčio autoriumi tapo Heidi Sacko, kuris, kaip paaiškėjo vėliau, tapo lemiamas.

Kitose rungtynėse "Ligue 1" rungtyniaujantis "GFC Ajaccio" 2-1 palaužė ketvirtosios lygos atstovą "St. Malo", o "US Granvillaise" namie minimaliu rezultatu po pratęsimo įveikė "Bourg En Bresse Peronas" ekipą.