Geriausias pasaulio čempionato TV komentatorius?
  • M.Vojevodinas
  • R.Vyšniauskas
  • T.Meškonis
  • N.Kesminas
  • P.Jakelis
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Monaco" už K. Mbappe užsiprašė neįtikėtinos sumos


"Monaco" nepasiruošęs šią vasarą taip lengvai prarasti vieno talentingiausių planetos futbolininkų Kyliano Mbappe.

"Daily Mail" teigimu, Prancūzijos čempionai dar labiau pakėlė 18-mečio puolėjo kainą - "Monaco" ketina priimti pasiūlymą dėl futbolininko tik sulaukę 200 milijonų eurų.

Teigiama, kad "Barcelona" talentingą prancūzą mato kaip būsimą Neymaro įpėdinį, tačiau tiek "Barcai", tiek kitiems Europos grandams taip lengvai puolėjo įsigyti nebus galima.

Paskutiniai pranešimai rodo, kad Madrido "Real" klubas už K. Mbappe jau buvo pateikęs 160 mln. eurų pasiūlymą, tačiau "Monaco" net nesivėlė į kalbas dėl galimo pardavimo.

Įspūdinga suma, kurios prašo "Monaco", gali reikšti, kad K. Mbappe ir toliau kitą sezoną liks jų gretose - tiek Ispanijos grandai, tiek kiti klubai kol kas tokios sumos už prancūzą nesiruošia mokėti.

Straipsnio įvertinimas: 8 4

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Expery
2 28 08-01 22:05
Man kazkodel atrodo, kad kitais metais Mbappe nedemonstruos tokios formos, nes tos zinios apie jo transferius, ir pats vis dazniau pradeda kalbeti apie tai kur nori persikelti o kur ne... ir bus Depay ateitis...
Oops
1 21 08-01 22:12
Galų gale nieks nebepirks jo. Tada šis sezonas šiaip sau ir liks amžinai perspektyvus. Jis labai jaunas, turi daug talento. Bet galėjo būt praeitas sezonas fuksas. Jis juk nėra asas, kuris jau keletą metų rodo super formą ir kad gali būt komandos lyderis. Tokių pinigų manau jis dar tikrai nevertas.
gud
1 19 08-01 22:07
Sezono pabaigoj kalbėjo apie 80mln. Po sezono - 100mln. Tada kuri laika buvo 130mln. Tada paaugo iki 150. Nepastebimai pradejo rastis 180mln. O dabar jau ir 200mln. Iki transferu lango pabaigos turbut bus tie patys 222mln? debilizmas absoliutus. Geras bicas, bet net puse tos sumos uz ji yra kosmosas.
petras
3 19 08-02 00:28
pasižiūrėjus į dabartinę žaidėjų rinką, kainas, tai pašiurpstu. ta prasme, kaip gali žaidėjas, vieną sezoną gerai pasirodęs Prancūzijoje, neblogai sužaidęs čempionų lygoje. kosminės kainos, nuo kada žmonės supras, kad futbolas žaidžiamas ne dėl pinigų, o dėl to, kad yra futbolas?
Benderis
Benderis (palaiko Manchester United FC)
1 16 08-01 22:32
kita sezona monaco gali smukt nes issipardave smarkiai.. tuo paciu smuks ir susidomejimas mbape.. stumt uz tiek kiek duoda ir viskas..